Iskalnik je našel 25 ujemanj

GO_TO_SEARCH_ADV

Napisal/-a ghhhhc
16 Jan 2007, 22:06
Forum: Notranje gojenje
Tema: Katera zarnica?
Odgovori: 3300
Ogledi: 1433484

Re: Katera zarnica?

kje bi lahko v sloveniji kupu kit 1000w hps?
Napisal/-a ghhhhc
12 Dec 2006, 22:26
Forum: Vzgoja na splošno
Tema: semena - malo za splošno izobrazbo
Odgovori: 2291
Ogledi: 1018418

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

ve kakšen če se da kje dobit hollands hope femenised
al pa kaksno drugo po vašem mnenju dobro femenised outdoor sorto
Napisal/-a ghhhhc
29 Nov 2006, 22:26
Forum: Ostale rastline
Tema: GOBICE
Odgovori: 2508
Ogledi: 1249738

Re: GOBICE

kolko je možnosti da te dobijo če naročš recimo 1kg gob?
je že kakšen to naroču?
Napisal/-a ghhhhc
29 Nov 2006, 18:53
Forum: Ostale rastline
Tema: GOBICE
Odgovori: 2508
Ogledi: 1249738

Re: GOBICE

http://www.desjamaan.nl
ma kdo izkušnje s to stranjo se lahko zanesem ali ne?
Napisal/-a ghhhhc
27 Sep 2006, 11:49
Forum: Vzgoja na splošno
Tema: Par sort po abecedi ;)
Odgovori: 81
Ogledi: 92120

Re: Par sort po abecedi ;)

pri seedbayu dobiš samo eno seme deep chunka za 115 USD al kaj. Kje bi ga lahko dobu po normalni ceni, če se ga da sploh dobit.
Napisal/-a ghhhhc
17 Sep 2006, 23:42
Forum: Konoplja splošno
Tema: Ice hash kako in za vsak žep
Odgovori: 230
Ogledi: 183055

Re: Ice hash kako in za vsak žep

meni pa ga je ratal ful malo uporabil sem lansko perje ful suho sam ga nisem drobil pa tudi z mešalnikom sem miksal samo 2 minute mislite da je to vzrok?
Napisal/-a ghhhhc
15 Sep 2006, 15:00
Forum: Notranje gojenje
Tema: vaš INDOOR
Odgovori: 4561
Ogledi: 1820068

Re: vaš INDOOR

pa kera žarnica je trenutno najboljše za vege
MH al kaka druga
Napisal/-a ghhhhc
15 Sep 2006, 14:22
Forum: Notranje gojenje
Tema: vaš INDOOR
Odgovori: 4561
Ogledi: 1820068

Re: vaš INDOOR

ne ne bom gojiu hidro.me zanima kaj bi dobu za 200k
Napisal/-a ghhhhc
15 Sep 2006, 00:00
Forum: Notranje gojenje
Tema: vaš INDOOR
Odgovori: 4561
Ogledi: 1820068

Re: vaš INDOOR

jst bom začel gojit indoor pa me zanima kaj bi rabu:
za vege.1m širine,2m dolžine in 2m višine
za cvetenje 1.5m širine,2.5m dolžine in 2m višine
katero tehniko bi bilo najboljše?
denar ni problem sam da bo kokr je treba, pa kok bi ratal vse skupaj keša približno?
Napisal/-a ghhhhc
07 Sep 2006, 14:40
Forum: Ostale rastline
Tema: GOBICE
Odgovori: 2508
Ogledi: 1249738

Re: GOBICE

http://www.amazing-nature.com/info/3200.htm
pa če ma kakšen izkušnje s to stranjo i s tistim grow kitom, ker men se to zdi preveč na izi

GO_TO_SEARCH_ADV



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron