BAVBAV

Debate o vsem, peskovnik.
lojze
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2004, 08:15

BAVBAV

OdgovorNapisal/-a lojze » 12 Apr 2005, 19:35

V Bavbavu je pa gužva.

Lep pozdrav tipu, ki je stal v sosednji vrsti in čakal na račun... (pred eno uro, zanimiva frizura...)
LOJZE
Ko bom velik bom imel zelen traktor in kmetijo na Blokah!

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: BAVBAV

OdgovorNapisal/-a Classic » 12 Apr 2005, 19:41

lol
vsi smo

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: BAVBAV

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 12 Apr 2005, 19:45

Hvala na komplimentu
Jebim ti signature too long

lojze
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2004, 08:15

Re: BAVBAV

OdgovorNapisal/-a lojze » 12 Apr 2005, 20:33

Quote:

Hvala na komplimentu




Kakšen kompliment nek, ostrišt se pejd, hipi zblojen!
Pa izogibi se zemlje v rumenih žaklih.
LOJZE

Ko bom velik bom imel zelen traktor in kmetijo na Blokah!

Gruverka
Prispevkov: 465
Pridružen: 23 Nov 2004, 15:33

Re: BAVBAV

OdgovorNapisal/-a Gruverka » 12 Apr 2005, 20:36

Quote:

Kakšen kompliment nek, ostrišt se pejd, hipi zblojen!



hektor bo znoru

davidian
Prispevkov: 30
Pridružen: 12 Feb 2005, 12:49

Re: BAVBAV

OdgovorNapisal/-a davidian » 12 Apr 2005, 20:41

Quote:

Quote:

Hvala na komplimentu




Kakšen kompliment nek, ostrišt se pejd, hipi zblojen!
Pa izogibi se zemlje v rumenih žaklih.





Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: BAVBAV

OdgovorNapisal/-a Strom » 12 Apr 2005, 20:58

Quote:

V Bavbavu je pa gužva.

Lep pozdrav tipu, ki je stal v sosednji vrsti in čakal na račun... (pred eno uro, zanimiva frizura...)




A tebe mal dioptrija jebe.Jest sm poskinan.Mogoče si sebe vidu u moji spolirani glavi.
Šta ima




lojze
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2004, 08:15

Re: BAVBAV

OdgovorNapisal/-a lojze » 12 Apr 2005, 21:32

Quote:

Quote:

Mogoče si sebe vidu u moji spolirani glavi.



Sori trofazni, ampak v vsej moji privlačni grdoti (jebi ga, mati narava in oče karikatura) sem še vedno lepši od tebe. Pa s čim si se ti zameru bogu. Dobr, saj vemo...
LOJZE

Ko bom velik bom imel zelen traktor in kmetijo na Blokah!

Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: BAVBAV

OdgovorNapisal/-a Strom » 12 Apr 2005, 22:27

Kdo pa prav da sm jest lepši od tebe.Mama je kurba za 1000 sit, fotr je pa padu u Vietnamu za ZDA, kljub temu da je Slovenc.Pol veš kakšni so geni poj.
Šta ima









Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 17 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.