Euro 09

Debate o vsem, peskovnik.
krso
Prispevkov: 499
Pridružen: 12 Sep 2008, 14:35

Re: Euro 09

OdgovorNapisal/-a krso » 19 Sep 2009, 20:58

kaj loč zmagovalca od poraženca?
kolpa

smeh
Prispevkov: 208
Pridružen: 02 Feb 2009, 19:56

Re: Euro 09

OdgovorNapisal/-a smeh » 19 Sep 2009, 22:15

jelinčič čisti
kar seješ, to žanješ!

germ
Prispevkov: 263
Pridružen: 14 Feb 2008, 18:46

Re: Euro 09

OdgovorNapisal/-a germ » 19 Sep 2009, 22:57

ne se jebat, podaljški....

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Euro 09

OdgovorNapisal/-a weedster » 19 Sep 2009, 23:15

škoda ... lepa igra z naše strani ... ampak osebne in utrujenost je bila usodna
<3 Mary Jane !

Uporabniški avatar
Lacna-Pljuca
Prispevkov: 454
Pridružen: 15 Jul 2006, 15:00

Re: Euro 09

OdgovorNapisal/-a Lacna-Pljuca » 19 Sep 2009, 23:42

Srbi so se dobro borili, svaka cast Teodoziju, si zasluzijo zmago, jutri navijam za njih v finalu
srbi majo res mlado in perspektivno reprezentanco z najbolj izkuseim trenerjem v evropi, kar se jim obrestuje. Mark my word: cez 3 leta bojo srbi svetovni prvaki.

Jutri pa zelo tezka tekma proti grkom ob 18:15, vsi gledat!

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: Euro 09

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 20 Sep 2009, 01:50

jebiga, dobr so se borili, v mojih očeh so vseeno zmagovalci !

jutri pa obdelamo grke ! bravo pobi *aplavz*
If you want peace, prepare for war !

quassss
Prispevkov: 17
Pridružen: 25 Maj 2009, 17:06

Re: Euro 09

OdgovorNapisal/-a quassss » 20 Sep 2009, 04:45

Srbski košarkaši majo žal bolj malo veze z zmago..
Navsezadnje premagat ekipo, po tem ko so ji ob poškodovanih odvzeti še vsi ključni igralci zaradi wtf, osebnih napak, niti nebi smel biti problem, e?
Srbi, ki si za moje pojme nebi zaslužili niti polfinala (meli so srečo in dobili megaslabe Ruse), so šli spočiti na tekmo, za katero je sodniška trica (+ FIBA lobij ki stoji za njimi) že prej vedela, da bo dobljena.. Pa tud če bo treba podarit Srbom, evroagresorjem, 6 pik u zadnji minuti in najbrž ni človeka ki je gladal tekmo in se mu to ne zdi sumljivo (lačna pljuča, are u on drugz or sth??).
Torej še ena sramotna tekma za FIBO in še ena priložnost za FIBINE ljubljenčke da iz povprečne no-name ekipe delajo medalje-nosce - drugi ljubljenčki so pa žal Grki in upam, da bo prednost +20 tokrat dovolj tudi proti trem sodniškim piščalkam.

Eurobasket = bullshit.

Uporabniški avatar
Lacna-Pljuca
Prispevkov: 454
Pridružen: 15 Jul 2006, 15:00

Re: Euro 09

OdgovorNapisal/-a Lacna-Pljuca » 20 Sep 2009, 14:52

kaj ti govoris quasss, srbi so se celo tekmo dostojno borili proti nam, ne mors krivit sodnikov za 96 tock, ki so nam jih dali, odlicno so zapirali nas napad in kljucne igralce, zato smo dajali tocke vecinoma iz trojk in prostih metov, po drugi strani pa so nas oni veckrat zelo lepo izigrali kot kaksne srednjesolce.
A so tut sodniki krivi za 6 trojk teodozija v kljucnih trenutkih tekme?

jegrmajstr
Prispevkov: 7
Pridružen: 13 Sep 2009, 14:40

Re: Euro 09

OdgovorNapisal/-a jegrmajstr » 20 Sep 2009, 20:18

Kok mal košev pa toolk zapravljenih akcij. Ni čudno da smo zgubli. Premal igralcev je blo. Če bi bla Smodiš pa Dragič bi pa kar na zlato loh šli:)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.