kradljivci!

Debate o vsem, peskovnik.
sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a sleak » 09 Sep 2006, 15:25

lol, sam res, dobr da tud jz nimam tam...

aja, čist en queščn tko btw,

Kolk od vas bi pustil nasad indijske in bi mirno odšli naprej, če ga bi našli?
Growing is legal. Don´t believe the cops...

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a XyZ » 09 Sep 2006, 16:19

Quote:

..našla... vedela.. predstavljala.. pustila.. pustila.... VZELA



you fuckin'wanker
Cannabis~Researcher

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a sleak » 09 Sep 2006, 17:04

respekt takim

prašal sem namreč zato, ker sem našel blizu svojega placa še plac nekoga drugega in to že na začetku sezone ko sem iskal svoj plac...(konec aprila)
ne mislim in tudi ne bom vzel nič, ker kot je že botanix rekla, kaj bi lahko pričakoval v obratni situaciji...
Growing is legal. Don´t believe the cops...

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a sloskank » 09 Sep 2006, 17:49

eh..nevem,jaz pa morm priznat da če bi kaj dubu kašn plac,bi sigurno kaj vzel ker se enostavno nebi mogu zadržat.. za kak špinelčič al 2 sigurno nobenmu nebi škodlo,sploh če bi blo 7,8 + rastlin
weedindeed



joda
Prispevkov: 210
Pridružen: 05 Avg 2005, 23:16

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a joda » 09 Sep 2006, 18:30

..jaz sem že našel pa sem vzel nekaj malega za skadit, ne vem, 3i vrhce, se mi je pa tudi že zgodilo da sem šel pobrat na koncu svojo letino pa so me čakali samo še kupčki zemlje.. nekdo je vse odneso..
jebi ga
je pa svinjsko
..pri sebi sem se odločil da če naletim na kak place, da mejbi vzamem kak vrh za tejstat, ostalo pustim, in bom vesel če bojo vsi tak mislili če bojo slučajno na mojga naleteli kdaj

fer enaf
;)
Let The Force Be With You

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a BIG » 09 Sep 2006, 18:32

jst bi pobral koker mam placa v žepih, še dober da sm bol hip hop stile pa mam velike žepe
Enjoy what is natural

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a Baki » 09 Sep 2006, 18:39

Bege so najbl praktične

Lp
Avešunokao.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.