Kakšne avte imate - v čem se furate ?

Debate o vsem, peskovnik.
mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a mike » 28 Maj 2007, 20:50

jeep cherokee letnik 05 (model 04), več pa ne povem. že tko sem preveč povedal.

dlesja4
Prispevkov: 93
Pridružen: 12 Apr 2007, 17:21

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a dlesja4 » 28 Maj 2007, 20:54

jas pa mam tomos apn
letnik 82
metalik modre barve
90 kubikov!!
neregistriran
neizpraven
boli me kurac!!

lp

killer51
Prispevkov: 314
Pridružen: 06 Apr 2006, 14:07

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a killer51 » 28 Maj 2007, 21:34

Ok no mal smo zgrešil point teme.
Ampak vsaj se nekam prekima tema.

lp

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a sloskank » 28 Maj 2007, 21:40

lol ste paranoiki. po farbi pa modelu avta vas bodo dobil

bmw letnik 98, 320i, 155 konjev
nimam še izpita...furam pa :P
izpit pa u jeseni.


drgač pa izpit mam sam za motor - husqvarna.
weedindeed



me2d
Prispevkov: 82
Pridružen: 03 Avg 2006, 23:13

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a me2d » 28 Maj 2007, 21:46

Ja pol bi pa jst povedu ker motor furam ku je itak edin u sloveniji

killer51
Prispevkov: 314
Pridružen: 06 Apr 2006, 14:07

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a killer51 » 28 Maj 2007, 21:53

JA jst furam drugač še skuterja - tunanga - Aprilia area 51 - 13HP - 110 km/h top speed
Tak nek užitek je te skutere rihtat.

Zdej pa nazaj k temi.

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 28 Maj 2007, 23:02

tomos apn letnik 72 lovsko zelene barve. neregistriran.

najbols pothead moped

avto pa od fotra espace...sam ga nemaram vozt, ker je cela ladja.

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 28 Maj 2007, 23:18

spet en0 merjenje kurcev :lool:

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a mofo » 28 Maj 2007, 23:33

peš honda :S

klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a klen » 29 Maj 2007, 08:53

Za personal use je peugeot speed fight, drgač se pa najrajš furam s fotrovo 307-ko
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 13 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.