Filmi, ki so vas zdrmali

Debate o vsem, peskovnik.
Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: Filmi, ki so vas zdrmali

OdgovorNapisal/-a Strom » 14 Mar 2005, 15:35

Ne, te animirane serije me ne potegnejo tok.Mam raj Film.

Drgač mi je bla pa matrica ful huda(pru del), k mi pol ure začetka filma sploh ni blo jasn kva je fora.
Drug pa tretji del pa sta bla zame razočaranje.
Sploh glup konc....in mašine so sklenile premirje z ljudmi.....za kolk časa????1 uro, 2 dni, 100 let.Kjer glup konc najbolšga prvega dela.

Pa gospodar prstanov mij tut kul.Mam vse tri dele extented.
Drgač je v knjigi velik več napisan kokr je blo posnet.Ma sej logičn, če bi čist vse snemal po knjigi bi bil vsak del dolg 20 ur.


Ares.Poglej si film DASBOOT.To je nemški vojni film.Je pa tematika na nemške podmornice med II.svet.vojno.
Od istga režiserja k je režirov tut DUNE-Wolfgang Petersen
Šta ima




samuel
Prispevkov: 461
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:00

Re: Filmi, ki so vas zdrmali

OdgovorNapisal/-a samuel » 14 Mar 2005, 19:44

mislijo da ce pise Matrix 2,bojo ze vsi leteli gledat.......
na zalost to se celo delno drzi

Ares
Prispevkov: 632
Pridružen: 26 Jan 2005, 12:56

Re: Filmi, ki so vas zdrmali

OdgovorNapisal/-a Ares » 14 Mar 2005, 20:31

Quote:

čuj, dej si enkrat te "risanke" oglej, potem pa ocenjuj... Priporocam Final Fantasy, ziher ti bo zelo vsec.



HAHA ! Bravo gruver! Dej ga! Dej ga!
ANIME RULZ!
Za anime bom pogledal doma ko pridem iz službe.
"Vampire Hunter - D Bloodhust" (neki tazga.. ta je zelo dober!) pa "ninja scroll" (za pogledat)

Storm: Das boot nevem če sem gledal.. bom že čekiral, če ne bom že DL z neta DUNE pa zakon! ..a je bil narejen davnega leta pa ti si misli

Gruver
Prispevkov: 804
Pridružen: 18 Nov 2004, 08:19

Re: Filmi, ki so vas zdrmali

OdgovorNapisal/-a Gruver » 14 Mar 2005, 20:56

samo Dune film je proti knjigi zelo beden, nazalost. Sej ne, da je film tolk slab, ampak knjiga je pa zakon.

Pa da , prosim, ne pozabimo, STARSHIP TROOPERS! Kdo si zasluzi biti drzavljan?
or mejbi
WANT SOME MORE!!!???
"better to rule in Hell, than serve in Heaven"..

Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: Filmi, ki so vas zdrmali

OdgovorNapisal/-a Strom » 14 Mar 2005, 21:05

Dune knige pa nism brov.No pa bo nekej za dneve k bom knjižno razpoložen.Hvala za idejo.
Drgač mi je bil pa muvi 1A.

Kar se pa STARSHIP TROOPERS so mi pa bedni-to je moje mišlenje
Mal mi je ličil na Robocopa z unim umesnim reklamam.

Sm pa ravnokar pogledov Million dollar baby-končn spet en krade z studijev kvalitetne skrinerje dvd kvalitete.
Je kr užitn filmček.


Drgač mi je pa najbolši film kar sem jih gledov Ben Hur....a jebi ga nasledn šolsk let grem študirat arheologijo, pa je to,to....
Šta ima








Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Filmi, ki so vas zdrmali

OdgovorNapisal/-a Classic » 14 Mar 2005, 21:13

Quote:

čuj, dej si enkrat te "risanke" oglej, potem pa ocenjuj... Priporocam Final Fantasy, ziher ti bo zelo vsec.




no ok. lahk da maš prav. naslenjič ko uletiš prnes eno.


sam če mi ne bo ql, mi boš striptis plesal... štango sem lih med vikendom v dnevni uštaufal. Je rekla classika, najprej štanga, pol pa pomivalni stroj.
vsi smo

samuel
Prispevkov: 461
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:00

Re: Filmi, ki so vas zdrmali

OdgovorNapisal/-a samuel » 14 Mar 2005, 21:26

Ares,dej probi replayat tistemu,ki mu pises...........

lp

Ares
Prispevkov: 632
Pridružen: 26 Jan 2005, 12:56

Re: Filmi, ki so vas zdrmali

OdgovorNapisal/-a Ares » 14 Mar 2005, 22:30

Hehe jooj pa res.. sorry Samuel L.J

..sem komi se ulaufau na tem forumu pa še vedno pritisnem za replayat kar okno višje od mojega
upam da se nebo ponovilo..

LP!

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Filmi, ki so vas zdrmali

OdgovorNapisal/-a Andrej » 14 Mar 2005, 22:32

aja, mene je kar precej zdrmal film...nekaj v zvezi kao...hmm...Gina Wild....
God must love crazy people. He made so many of them.



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.