OdgovorNapisal/-a mike » 04 Apr 2008, 00:46
fora je, da če se ga ti prbijaš z ganjo, jih na dan lohk pokadiš 20+ in ti tistih par dimčkov, ki ti jih nekdo pihne v spanju ne pomen bistvene razlike. tut če bi ti spihal 2 jointa, verjetn neb blo problema (čeprav tut to ni lepo). če se ti občasno zatripaš, se pa ne zatripaš vsak dan po parkrat.
lahko da bi bil kdo vesel, če bi mu podtaknil trip med spanjem, sam morš gledat še na možne posledice tvojega neodgovornega ravnanja. ampak po tvojem postu sodeč, do tja tvoja zelenost še dolg ne bo segla.
reakcije so ble pa take, ker maš zblojene ideje. dejmo se dobit enkret, pa te zalimamo s tripi tačas ko boš spal. pol se boš pa zbudu ves v elementu, mi bomo pa zravn crkaval od smeha ko eni bumbarji pa se norca delal s tebe. bomo vidl, kuk ti bo fajn, ko ti ne bo nč jasn, kva se dogaja. ej pa res, kva če bi še posnel, dal na youtube pa poslal link tvojim tastarim?