Recimo temu topiku..Ambrus

Debate o vsem, peskovnik.
Bloody
Prispevkov: 706
Pridružen: 10 Jun 2005, 14:33

Re: Recimo temu topiku..Ambrus

OdgovorNapisal/-a Bloody » 27 Maj 2007, 23:31

zdej po parih basah vam vsem lahko recem samo se

jast dobar ti dobar midva prijatli

ne morm vec
You Fuck With The Bull You Get The Horns

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Recimo temu topiku..Ambrus

OdgovorNapisal/-a BIG » 27 Maj 2007, 23:33

sej se je zmeri smatrala tako
Enjoy what is natural

bizgec
Prispevkov: 85
Pridružen: 31 Maj 2006, 20:46

Re: Recimo temu topiku..Ambrus

OdgovorNapisal/-a bizgec » 28 Maj 2007, 09:13

Za začetek - beseda čefur zame ne pomen pripadnika določenega naroda, ampak človeka, ki se obnaša tako, kot je napisano v nadaljevanju...

V ljubljani so vse večji problem wannabe čefurji, ki so v resnici slovenci, ampak so prevzel čefursko kulturo, ki jo čefuraj v ljubljani vsiljuje 24 ur na dan že vsaj 15 let.

Kamor kol prideš skupine po 5 ali 6 ljudi, ki so zbrani okol klopce.
S treh telefonov špila južnjaška muzka, povsod okol vse popluvano, razbijajo flaše kjer se potem igrajo otroc in še spravlajo se na 5 let mlajše froce in jim poberejo vse kar majo.
Istočasno kadijo travo in zarad tega potem vsi kadilci trave izpademo kriminalci k delajo najhujše pizdarije.

Te čefurji so postal kul in zdej že vsi Janezi Novaki v belih bundah, z lancom okol vratu, težijo s svojim £-jem in æ-jem, nabijajo ceco na zadnjem delu avtobusa in v skupinah po 10 patruljirajo po ljubljani in se spravlajo na ljudi, ki so jih grdo pogledal.

Zavedni slovenci so zame tisti, ki se ne počefurijo.

In ne sovražim nobenega naroda, sovražim samo tiste, ki delajo totalno neetične pizdarije in posiljujejo prvotno prebivalstvo države v katero so prišli s svojo jebeno kulturo.
Naj poslušajo svoj cigu migu doma al pa na slušalkah. Jaz tut ne vrtim avsenikov v busu, ampak bi jih očitno moral, če hočem, da ne bojo v parih letih vsi ljubljančani eni navadni ČEFURJI!

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: Recimo temu topiku..Ambrus

OdgovorNapisal/-a sloskank » 28 Maj 2007, 10:22

+1.

To se mi recimo zdi glupo...prideš v eno državo, in potem tam vsiljuješ svoje običaje pa navade. Koji kurac? Če si se odločil pridit k nam, maš da sprejmeš določene pogoje, noben ti pa nič ne vsiljuje. Pač, zadrži zase, usaj na kakih javnih krajih. Tudi jaz nebom v Nemčiji sred busa moril folku neki u 3pm, moril z nekimi glupimi (ok za nemce niti mogoče ne ) slaki pa avseniki, se delal frajerja in slično - uglavnem šel folku na živce.


Smešni so mi sploh kaki res trdi glumci - pizdijo čez slovenijo, kok je bla bla bla... živijo služijo in vse pa tle. Dej šuti, če nebi blo Slovenije bi bil ti lohka še zdej 1000 km južneje pa paprike obiral in lubenice sekal.

Bloody : NAS SVI PRIJATELJI!


Jaz hašiš, ti hašiš mi vsi hašišarovima!
weedindeed



cevap
Prispevkov: 166
Pridružen: 28 Maj 2007, 11:32

Re: Recimo temu topiku..Ambrus

OdgovorNapisal/-a cevap » 28 Maj 2007, 11:43

Lepo povedano. Jst mam enga bivšga sošolca k skp hodva na isto sredno šolo. V osnovki je biu normaln človk mal čudn ampak vredi.:} Zdj pa k je prsu na sredno se je začeu prlizvt unim kao zajebanim dol iz srbije pa bosne pa tko čefurji u glavnm.V večini razredih se najde taka klapa. In se je začeu prou po čefursk oblačt lacost torbica okol pasu pa bele trenerke. Zdj mi gre prou na kurac pa še pamtn je povrhu tko da bi ga na trenutke kr klofnu. Kao wannabe čefur.

Lp

klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: Recimo temu topiku..Ambrus

OdgovorNapisal/-a klen » 28 Maj 2007, 11:46

Proti koncu sploh več nism bral, ker ste se res razpisali...mam pa par komentarjev, BIG, svaka čast, prav si povedal. Kdor ni nikoli živel v bližini ciganov ne bo nikoli razumel, zakaj jih tako sovražimo.
Bloody, glede na to kako si prej komentiral mojo izjavo...preberi do konca in pol komentiraj ali še boljše, hoj v OŠ! In še nekaj zate, glede na to kake izjave pišeš imam eno vprašanje zate: Kaj si ti tudi cigan in delaš pizdarije, kradeš, posiljuješ itd., da jih tako braniš?
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: Recimo temu topiku..Ambrus

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 28 Maj 2007, 11:51

največ slabih navad naši mladini vsiljujeta MTV in McDonalds. narod, fuknmo jih ven

jas poznam 88 slovencev, ki vam vsak dan pred nosom kradejo. in to mnogo večje dnarje, kot jih lahko nakradejo vsi "priseljeni" kriminalci skupaj.

mene kar zmrazi, če pomislim, da je dosti možno (po prebranih veleumih sodeč - bloody seveda izvzet heh) da si nekdo misli o meni kot uporabniku marihuane: "poglej ga hašišarja, take samo za v rezervate, ali pa kar pred zid.. saj tako ali tako nič ne dela v življenju, službe nima, mladini preprodaja strupene rože, na koncu pa bo tako ali tako pristal na igli in na stroške države umrl. da da, direkt za pred zid".

FFS people.. wake up, cing cing, zvonček kliče!!. a res ne vidite, da je v zgodovini zaradi takih ozkih razmišljanj pri posameznikih (ki so na žalost vzeli oblast v svoje roke), prišlo do največjih katastrof in zločinov proti človeku. za 1. in 2. SV itak vemo. kaj pa mislite, da so bile vojne v bivših republikah SFRJ? točno to, kar berem par zadnjih strani!! če bi se na vodilnem mestu naše države znašel psiho in vam dal "licence to kill" bi se zgleda zgodilo točno to kar se je dogajalo dol.

BIG imaš vso pravico izražat svoje mnenje in to, vendar si šel mnogo čez mejo, kakršnega koli razuma. mnogim se verjetno ne zdi tako. me pa zanima, kako bi folk reagiral, če bi jas recimo nappisal, da mi grejo na kurac 13 letne deklice in bi rad eno ali dve brutalno posilil, samo zato, ker se mi pač dve tamale 13 let stare non stop dereta pod balkonom bloka, da tudi delati ne morem normalno. pa lani sta mi vse jagode in ganjo na vrtu pokradli, hinavki mali. get it?

klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: Recimo temu topiku..Ambrus

OdgovorNapisal/-a klen » 28 Maj 2007, 12:12

Jaz pa mislim, da se večina folka (kakršne koli barve) sploh ne zaveda problema...mestne riti sploh še niste okusile probleme, ki jih da nekateri med nami periodično...sj je splošno znano, kaki so "romi" na dolenjskem...vi si kr govorite, da je treba živet v sožitju. qrc, sj ja bi to tut rad, sm problem je treba reševat na malo drugačen način, kot pa dopuščat, da cigani ne hodijo v službo in živijo od sociale in ilegale. sj pravim, lahko je govorit nekomu, k tega še ni doživel, al pa celo misli, da je pa v resnici ni!

Edit: in kar se tiče te teme imam vso pravico bit rasist!
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Recimo temu topiku..Ambrus

OdgovorNapisal/-a niga » 28 Maj 2007, 12:51

Carlos bravo

Se pa tudi strinjam z bizgecem, še posebej se pa strinjam z zadnjim postom od sloskanka. Ful dobro povedano skankiæ

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Recimo temu topiku..Ambrus

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 28 Maj 2007, 13:58

jst pa pravim, da eni romi so ql, drugi pa sploh niti približno ne. smo ga zadnič pili v enem parkcu, pa je zravn prišel rom, prašu za čik, pa smo mal debatirali. Model me je potem prašu če mam kej trave za kadit, pa je nisem imel, in sem ga prašal zakaj si jo sam ne posadi, pa je reku da nima semen, pa da bi posadu če bi imel semena. Sem mu dal nekaj semen kakšnih 15 in sem mu reku da naj uspešno vzgoji.

Namreč skos je jamral da ima astmo in da teško diha pa vse, pa da edino trava mu pomaga.

Drugače pa zame so zavedni slovenci tisti ki govorijo slovensko (in ne kej drugače), ki delajo, ki so pridni, ki spoštujejo zakone v določeni meri in ki ne onesnažujejo narave! Ko vidm kadzga ki fukne piksno u naravo, me kr zgrab pr srcu! Narave se ne sme osneževat, že tak je preveč onesnažena :S


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 16 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron