Vreme 2007

Debate o vsem, peskovnik.
sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a sleak » 27 Sep 2007, 21:40

ja pr ns isto, sam kaj lulek k ne kaže preveč dobr za nasledne dni, NL manka še ene 3 tedne, tko da no good
Growing is legal. Don´t believe the cops...

fukchang
Prispevkov: 182
Pridružen: 19 Feb 2007, 22:40

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a fukchang » 28 Sep 2007, 03:28

Dežuje ko prasica. Nič dobrega.
banda je back in med

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 28 Sep 2007, 17:42

evo.. za nedelljo in ponedeljek sem naročil sonce.

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a XyZ » 30 Sep 2007, 14:10

kakšna čudovita nedelja
Cannabis~Researcher

presta
Prispevkov: 57
Pridružen: 15 Maj 2007, 10:01

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a presta » 13 Okt 2007, 11:39

Napoved za ponedeljek

V ponedeljek in torek bo pretežno jasno, v ponedeljek zjutraj bo ponekod SLANA. Zjutraj in dopoldne bo po nižinah megla. V torek bo nekoliko topleje, čez dan bo ponekod zapihal jugozahodnik.

Kaj pravte bi blo dober pobrat pred slano?
EVERYthing you know is wrong
beLIEve me

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 13 Okt 2007, 16:07

mislim, da ni razloga za paniko. le malo bolj redno bo treba spremljat, če kaj gnije, tam ko je pozeblo.

p.s. grem pa danes, neglede na napoved posekat outdoor planck

vreme je pa super

fukchang
Prispevkov: 182
Pridružen: 19 Feb 2007, 22:40

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a fukchang » 15 Okt 2007, 17:38

Danes zjutraj je bila pr nas slana in to v centru mesta, pa za v četrtek je napovedan dež...
ja nič sekat bo treba ,... al pa še pustit
banda je back in med

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 15 Okt 2007, 19:18

pri nas bila tudi slana, sam pomoje bom zadnjo še kr pustil

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 15 Okt 2007, 19:20

dečki pobirajte dokler je čas.
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a sleak » 15 Okt 2007, 20:34

bolj, ko se bliža november, bolj slabo kaže, tko da ne bo več dolg, ko se bo sezona povsem zaklučla oz. se je že (pri nekaterih)

je pa zlo jeba zdej za tiste, ki jih mate/mamo še zuni, ker je potrebno preverjat na par dni, če se kje pojavlja plesen, sploh pa zdej še ta slana pa te naravne pizdarije, če bi vse to zamenju za sonce, bi mev po kilo na rožci

vreme pač je tak kot je, na to ne more noben vplivat, en let bolši, drug let slabši...kaj bi dav da bi biv tud letos tak vreme kot prejšno sezono...
Growing is legal. Don´t believe the cops...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.