zj glede tega faq pa tko. itak ne morš nekj svojga napisat, k je itak vse že nek napisan. isto k bomo delal o gnojilih, bomo pobiral okol podatke, prevajal z og-ja, grow bible, raznih drugih strani,.... gre sam za to, da so vse informacije zbrane na enmu mestu in folku ni treba iskat po 100 straneh. sj pomoje je vseen, če si preberejo na OG-ju, k itak angleščino zna skor vsak, če je ne, pa pač še ni dost star da lohk goji.
jst sm svoje poste hotu zbrisat, sam mi je agnes reku, da ne. tko da sm se odloču za eno vmesno varjanto. spodej sm napisov vire - da bo faq cel in užaljeni jonči sit. če si pa še zmer lačn, pa sam povej
, bomo poskrbel za to.
pa ni ti treba replyja delat na tole no. sj vsi vemo, da ne morš s svoje kože.
edit: nism pa jst ne prvi, ne zadnji in ne edini, k je 'kopirov' na faq.


