trenutno poslušam.....

Debate o vsem, peskovnik.
skuna
Prispevkov: 346
Pridružen: 20 Jan 2007, 11:12

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a skuna » 29 Apr 2008, 13:51

ahaha ob teli sm se pa zdele res nasmeju -> fake čupa aka. lasulja
fLaShAtTaCk [* Let`s GO teKKnO!! *]

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a lasulja » 29 Apr 2008, 13:58

jea karlo who got the camera

btw not fake čupa rastaman vajbrejšn
police in helicopter search for marihuana ...

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 29 Apr 2008, 14:21

da da, samo lasulja je ipak fejk čupa

evo en chilly vajbrejšn zate

Max Romeo - My Jamaican collie

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a lasulja » 29 Apr 2008, 14:54

JEEAAAAAA to mi deli zdej na kavico in maroc sede dbest



prvošči si
http://www.youtube.com/watch?v=0EMQoapvqL4
police in helicopter search for marihuana ...

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a lasulja » 29 Apr 2008, 15:02

police in helicopter search for marihuana ...

NJZS
Prispevkov: 241
Pridružen: 05 Apr 2008, 20:04

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a NJZS » 29 Apr 2008, 15:30

hahahahha, evo mal podobne tematike

http://www.youtube.com/watch?v=52KfVvgTAFM

run mother fucker run, duck mother fucer duck

Bloody
Prispevkov: 706
Pridružen: 10 Jun 2005, 14:33

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a Bloody » 29 Apr 2008, 16:25

Mobb Deep - Survival Of The Fittest

kwa ga ta komad trese v avtu, ufff
You Fuck With The Bull You Get The Horns

zdufs
Prispevkov: 136
Pridružen: 29 Sep 2006, 18:31

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a zdufs » 29 Apr 2008, 18:42

I always tell the truth. Even when I lie.

botanic
Prispevkov: 1017
Pridružen: 12 Jun 2007, 18:23

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a botanic » 29 Apr 2008, 22:58

ko pa tole poslušam me pa kr odpele... še vedno

http://www.youtube.com/watch?v=VWIc2RU5vLw

vitamins...T,H,C

Herbalist
Prispevkov: 78
Pridružen: 20 Jan 2008, 21:12

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a Herbalist » 30 Apr 2008, 00:22

Matisyahu - WP
Everyday is good because of being alive


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.