trenutno poslušam.....

Debate o vsem, peskovnik.
lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a lasulja » 07 Maj 2008, 16:42

Minor Threat - In My Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=mOf6w59jz_g&feature=related

tako so včasih zgledali koncerti

v ljubljani so pa igrali v tej zasedbi

http://www.youtube.com/watch?v=SGJFWirQ3ks&NR=1

Ganjakmet do you remember?
police in helicopter search for marihuana ...

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a lasulja » 07 Maj 2008, 16:50

police in helicopter search for marihuana ...

NJZS
Prispevkov: 241
Pridružen: 05 Apr 2008, 20:04

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a NJZS » 07 Maj 2008, 18:30


lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a lasulja » 08 Maj 2008, 09:44

hahahahahahaha ne morem pošlušat celega komada ker mi cukr zalije zvočnike hahahahahaha
police in helicopter search for marihuana ...

Molj
Prispevkov: 141
Pridružen: 18 Apr 2005, 15:28

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a Molj » 08 Maj 2008, 10:15

gentleman - Man Of My Own
razkeselitišeliseopanci

NJZS
Prispevkov: 241
Pridružen: 05 Apr 2008, 20:04

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a NJZS » 08 Maj 2008, 14:08


skuna
Prispevkov: 346
Pridružen: 20 Jan 2007, 11:12

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a skuna » 08 Maj 2008, 14:44

XRATED with SMASHBOX aka Alex Terranova @ TechnoFM radio
fLaShAtTaCk [* Let`s GO teKKnO!! *]

kurto
Prispevkov: 374
Pridružen: 13 Avg 2006, 12:12

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a kurto » 08 Maj 2008, 14:59

http://www.youtube.com/watch?v=8gP4Ih58Yzg

erdjan- viski kola

hahahahahahahahaha
ni je njive, ni ga hriba, da ga trava ne pokriva!

Molj
Prispevkov: 141
Pridružen: 18 Apr 2005, 15:28

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a Molj » 08 Maj 2008, 22:44

kak seka unga na sintisajzerju
razkeselitišeliseopanci

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 08 Maj 2008, 23:56

Quote:

kak seka unga na sintisajzerju




itak...v naslovu komada je napaka, bi mogl bit viski koka, glede na to kakšn je un


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.