trenutno poslušam.....

Debate o vsem, peskovnik.
botanic
Prispevkov: 1017
Pridružen: 12 Jun 2007, 18:23

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a botanic » 09 Maj 2008, 00:16

Quote:

Quote:

kak seka unga na sintisajzerju




itak...v naslovu komada je napaka, bi mogl bit viski koka, glede na to kakšn je un




lol sam res kwa dela model
vitamins...T,H,C

skuna
Prispevkov: 346
Pridružen: 20 Jan 2007, 11:12

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a skuna » 09 Maj 2008, 10:32

Casual Violence - Live@Token Party, Detatched, Leed
fLaShAtTaCk [* Let`s GO teKKnO!! *]

kurto
Prispevkov: 374
Pridružen: 13 Avg 2006, 12:12

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a kurto » 11 Maj 2008, 13:50

the prodigy- breath

http://www.youtube.com/watch?v=3kbW4ibIF8U

addict,insane,inhale...
ni je njive, ni ga hriba, da ga trava ne pokriva!

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 12 Maj 2008, 19:24

bob marley - easy skanking
No light, no buds!!!

uncle_bud
Prispevkov: 961
Pridružen: 01 Apr 2008, 21:01

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a uncle_bud » 12 Maj 2008, 21:41

easy skunking je pa the best komad od boba

drgac pa masters of hardocre radio
Let the positive vibes reach and teach you...

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 15 Maj 2008, 18:26

Midnite - Banking in the pig
No light, no buds!!!

uncle_bud
Prispevkov: 961
Pridružen: 01 Apr 2008, 21:01

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a uncle_bud » 16 Maj 2008, 07:09

Dj Pavo - Jumpstyle qlimax 07
Let the positive vibes reach and teach you...

skuna
Prispevkov: 346
Pridružen: 20 Jan 2007, 11:12

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a skuna » 16 Maj 2008, 07:33

Space DJz @ club Africa Trebnje (Slovenia) 11[1].04.2008-part1
fLaShAtTaCk [* Let`s GO teKKnO!! *]


hasan
Prispevkov: 231
Pridružen: 26 Dec 2007, 14:46

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a hasan » 17 Maj 2008, 17:25

beenie man-hmm hmm
3, 2, 1 in - nasvidenje, Zemlja!

mexicano
Prispevkov: 70
Pridružen: 14 Maj 2008, 21:39

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a mexicano » 17 Maj 2008, 22:51

Led Zeppelin - Kashmir


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 17 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.