Kaj kadiš ... ?

Debate o vsem, peskovnik.
klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: Kaj kadiš ... ?

OdgovorNapisal/-a klen » 30 Jan 2008, 22:37

Če ti bi karbid prišel v pljuča, bi vedel. Pa ne samo po vonju ali okusu
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: Kaj kadiš ... ?

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 02 Feb 2008, 13:57

kako bi pa vedel? če res je bil okus po karbidu, čist značiln vonj in okus kot ima karbid... bom probal res vzet še enkrat to sranje, polit z vodo pa zapalit.. pa bomo vidli
No light, no buds!!!

DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: Kaj kadiš ... ?

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 02 Feb 2008, 14:05

ja daj probaj nardit pa poracaj

pwn3d
Prispevkov: 39
Pridružen: 25 Nov 2006, 11:30

Re: Kaj kadiš ... ?

OdgovorNapisal/-a pwn3d » 10 Feb 2008, 12:54

hej
a ve kdo kaksna primes bi lahko bila polek trave, kr ko se kadi nastaja na tak zlepljen trd pepel. slucajno sem si vzel od dilerja nekaj da se sprostim. ampak zgledalo je lepo okus pa je bil bljak, prav peklo je v jezik in usta.
peace
Nature is illegal ?

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: Kaj kadiš ... ?

OdgovorNapisal/-a XyZ » 10 Feb 2008, 13:17

~vazelin

ravno kar kadim neke stranske cofe od PTK x Destroyer - private križanec od enga amigota iz Španije

zelenje je totalno prekrito z malimi ampak gosto poseljenimi trihocistami (don't fight me agny:)

aroma je zelo prijetno tropske narave ...orange/mango/juicy... ful delikatno za kadit





Cannabis~Researcher

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: Kaj kadiš ... ?

OdgovorNapisal/-a sleak » 10 Feb 2008, 14:43

kvalitetno zgleda, ni kej

razmišljam kakšen hash bi lahko iz tega naredu...
Growing is legal. Don´t believe the cops...

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: Kaj kadiš ... ?

OdgovorNapisal/-a tornado » 10 Feb 2008, 20:35

Looks sticky
The newb is back.

andrej2
Prispevkov: 109
Pridružen: 02 Feb 2008, 14:48

Re: Kaj kadiš ... ?

OdgovorNapisal/-a andrej2 » 10 Feb 2008, 20:54

mene pa zanima neki čit tretjega.zakaj ljudje se tolk zajebavajo z travo pol pa prodajo?jest bom vse za sebe mel , mogoč kaj malga dal frendom,drgač pa da bi prodal to pa ne...
kolk sploh zaslužjo? kolk je prodajna cena?


tuki sm vprašo ker ne vem kje bi...

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: Kaj kadiš ... ?

OdgovorNapisal/-a tornado » 10 Feb 2008, 21:45

A v keri temi tega nisi vprašu?
The newb is back.

andrej2
Prispevkov: 109
Pridružen: 02 Feb 2008, 14:48

Re: Kaj kadiš ... ?

OdgovorNapisal/-a andrej2 » 10 Feb 2008, 23:32

ja sm kr v 2 sm bil mal fejst počen
pa sm mal zaribo


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.