Kakšni ste, ko ste zadeti?

Debate o vsem, peskovnik.
Firbec101
Prispevkov: 98
Pridružen: 23 Feb 2011, 15:51

Re: Kakšni ste, ko ste zadeti?

OdgovorNapisal/-a Firbec101 » 21 Mar 2011, 12:45

Quote:

Quote:

Najbolj mi je šlo na živce, ker sem s parimi jolami zasral zdrav jedilnik celega tedna



Haha, tell me 'bout it.




Men je en najbolj skrivnostnih fenomenov pri vsem skupi to, kako je možno, da nismo pohači bolj tolsti kot preostala populacija. Zgleda, da kalorije ne štejejo, ko si zviznjen.

Najhujš je blo enkrat, ko sma se ga dve babe zakadile in pol naročile družinsko pico, pa še mal s fanto zalile vse skupi. Resno sem se bala, da mi bo razfukal želodec

Če sem pametna, si pred vikendom ubodem ful sadja, pa kake rozine in oreške, pol pa med napadom apetita v bistvu same vitamine žrem.
Od Dutch Passion rastejo ko konoplja, od Sensi Seeds pa ko kapnik.

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Kakšni ste, ko ste zadeti?

OdgovorNapisal/-a weedster » 21 Mar 2011, 12:52

hmm majo tudi oreščki kaaar vlko kalorično vrednost, jaz jih zmeljem v kaki šejk preden se ga grem športirat ..

tudi sam sem imel probleme ampak se je treba vzdržat, redko kdaj v zadnem času pojem kaj sladkega, raje res kaki yogurt pa pooolno kivijev
<3 Mary Jane !

dulle
Prispevkov: 400
Pridružen: 12 Jun 2005, 15:49

Re: Kakšni ste, ko ste zadeti?

OdgovorNapisal/-a dulle » 28 Mar 2011, 21:39

ma ja mene pa samo včasih zgrabi da jem pa to že od začetka nadziram ker mam počasn metabolizem in se me vse prime. Pa tud od 15 leta treniram v fitnesu(lifestyle) tud od 15 lepo kadim weed, čeprav sem menjal šport sem še vedno pristaš VISOKO beljakovinske hrane.
.::LEGALIZACIJA SE BO ZGODILA::.
- NARDIMO NEKAJ ZA NASO STVAR.


Firbec101
Prispevkov: 98
Pridružen: 23 Feb 2011, 15:51

Re: Kakšni ste, ko ste zadeti?

OdgovorNapisal/-a Firbec101 » 28 Mar 2011, 23:15

Quote:

ma ja mene pa samo včasih zgrabi da jem pa to že od začetka nadziram ker mam počasn metabolizem in se me vse prime. Pa tud od 15 leta treniram v fitnesu(lifestyle) tud od 15 lepo kadim weed, čeprav sem menjal šport sem še vedno pristaš VISOKO beljakovinske hrane.




Zanimiva kombinacija je to, s športom držiš kondicijo + imaš počasen metabolizem, se mi zdi, da so me nekoč učili, da je to krasno za potapljača in enkrat na Discovery sem ujela, da taki ljudje baje nadpovprečno dolgo živite. Jih boš še velik nafrkal

Za težo kontrolirat mam jaz športe in to, da si ga fejst privoščim samo za vikend. Totalna zmaga je, ko enega na izi popuham in grem plavat. Po plavanju pa enega bolj heavy in krožnik špagetov za zraven.
Resno folk, to morte probat, če še niste. Samo po pameti, da ne bo kir pozabo bincat v vodi, pol bom pa jz kriva
Od Dutch Passion rastejo ko konoplja, od Sensi Seeds pa ko kapnik.

Some1
Prispevkov: 749
Pridružen: 03 Feb 2009, 19:52

Re: Kakšni ste, ko ste zadeti?

OdgovorNapisal/-a Some1 » 29 Mar 2011, 10:02

Quote:

Quote:

ma ja mene pa samo včasih zgrabi da jem pa to že od začetka nadziram ker mam počasn metabolizem in se me vse prime. Pa tud od 15 leta treniram v fitnesu(lifestyle) tud od 15 lepo kadim weed, čeprav sem menjal šport sem še vedno pristaš VISOKO beljakovinske hrane.




Zanimiva kombinacija je to, s športom držiš kondicijo + imaš počasen metabolizem, se mi zdi, da so me nekoč učili, da je to krasno za potapljača in enkrat na Discovery sem ujela, da taki ljudje baje nadpovprečno dolgo živite. Jih boš še velik nafrkal

Za težo kontrolirat mam jaz športe in to, da si ga fejst privoščim samo za vikend. Totalna zmaga je, ko enega na izi popuham in grem plavat. Po plavanju pa enega bolj heavy in krožnik špagetov za zraven.
Resno folk, to morte probat, če še niste. Samo po pameti, da ne bo kir pozabo bincat v vodi, pol bom pa jz kriva




Hmm nevem no. Pri meni puhanje + šport negre najbolj skupaj. Probal sem dvakrat. Prvič pred tenisom in sem bil na igrišču čist zgubljen oz. sploh nisem dojemal žogice.

Drugič preden sem šel tečt in po 2km se mi ni dalo več ter sem se ulegel v bližnjo travo in gledal nebo ( drugače tečem po 15km+)

Mogoče bi pri plavanju bilo drugače vendar dvomim.

Firbec101
Prispevkov: 98
Pridružen: 23 Feb 2011, 15:51

Re: Kakšni ste, ko ste zadeti?

OdgovorNapisal/-a Firbec101 » 29 Mar 2011, 22:07

Quote:


Hmm nevem no. Pri meni puhanje + šport negre najbolj skupaj. Probal sem dvakrat. Prvič pred tenisom in sem bil na igrišču čist zgubljen oz. sploh nisem dojemal žogice.

Drugič preden sem šel tečt in po 2km se mi ni dalo več ter sem se ulegel v bližnjo travo in gledal nebo ( drugače tečem po 15km+)

Mogoče bi pri plavanju bilo drugače vendar dvomim.




Plavanje je drugač, ker lahko na izi; malo pod vodo zaplavaš, pa malo mrtvaka špilaš itd. Vzgon imaš seveda fenomenalen, ko si high
Pritekla pa zapuhana tudi jaz nisem daleč, ti čist verjamem, da ni šlo
Od Dutch Passion rastejo ko konoplja, od Sensi Seeds pa ko kapnik.

dulle
Prispevkov: 400
Pridružen: 12 Jun 2005, 15:49

Re: Kakšni ste, ko ste zadeti?

OdgovorNapisal/-a dulle » 30 Mar 2011, 00:42

itaq plavanje ;D

morje pa cel dan si zadet....pa pol dneva tak v vodi jeaaaaaa

no drgač pa jaz par ur pred športom ne kadim, ker ko sem zadet, se mi ne da športat rajš grem delat

najače je ko si zadet pa maš toti sindrom lakote neke 3 pomaranče ruknt, to moji prijatelji ... je expozija okusov v lapah
.::LEGALIZACIJA SE BO ZGODILA::.

- NARDIMO NEKAJ ZA NASO STVAR.




HPTomy
Prispevkov: 56
Pridružen: 25 Sep 2011, 19:38

Re: Kakšni ste, ko ste zadeti?

OdgovorNapisal/-a HPTomy » 10 Jan 2012, 21:13

Včeraj pripalimo enga s frendi in ni minilo dolgo ko sem nepremično zijal v neko drevo v bližini in pride frend do mene (s kapuco na glavi) in mi pravi:"dej si kislino na glavo dej (kapuco)" hahahha mi smo se tok začeli režat da se nismo nehali smejat pol še ene pol ure najmanj...ko sem pa hodu domov pa sem u glavi meu en komad in sm ga na vse možne načine hotel zaigrat z nogami ob brcanjem kamenčkov na cesti...hehe kr zanimivo vsakič

sense
Prispevkov: 115
Pridružen: 17 Jan 2012, 23:40

Re: Kakšni ste, ko ste zadeti?

OdgovorNapisal/-a sense » 17 Jan 2012, 23:58

Pozdravljeni, prebiram forum,zanimiva družba, nov sem in vse prav lepo pozdravljam!

No da delim eno malenkost z vami,(vsak se zabava na svoj način).

No včeraj smo šli, pa prejšn dan, pa predprejšn, tko kul. Lohk rečm, da mi je noro se vozt z avtom, poslušat belvi(antena), se zapelat na res lep sončen kotiček narave, eno umiru zrolčkat, poduhat zadevco, pru čarobn občutek, preprosto ljubim domačico, pokadim, dobim kkšn sokolji vid po možnosti, spreletavajo me divje ideje, načrti za prihodnost, želje, malo posanjam, skratka domišljija na višku. Noro mi je hehheee

Včasih kej tud ušpičm, igram buble strugle pa fireboy, nardim si zeleno solato, pa 3 kose kruha zravn, pa še en zeliščn čajčk. Včasih se mi pridruži boljša polovica, uživava. Rad imam rožce, takšne in drugačne. Lepa si, delaš dobro ljudem po svetu:)

Grem na enega!

Bodite v cvetju!

"If we could see the miracle of a single flower clearly, our whole life would change."

Proculine
Prispevkov: 36
Pridružen: 17 Avg 2011, 08:15

Re: Kakšni ste, ko ste zadeti?

OdgovorNapisal/-a Proculine » 20 Jan 2012, 16:53

Ma odvisno od rožice; ponavadi mi ga najbolj sede kkšn dobr film pogledat (How High,...) al pa da se kej dogaja...

Dons bo akcija spet pa bomo se mal razpisal.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 14 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.