Problemi....

Debate o vsem, peskovnik.
Uporabniški avatar
jah
Prispevkov: 651
Pridružen: 09 Okt 2010, 13:14
Kraj: Mariborska cesta 7, Celje

Re: Problemi....

OdgovorNapisal/-a jah » 27 Nov 2010, 20:31

welcome to my lab where you can choose your own dreams.

Blue
Prispevkov: 137
Pridružen: 20 Sep 2009, 15:31

Re: Problemi....

OdgovorNapisal/-a Blue » 28 Nov 2010, 01:01

Pac je nakljucje ce sta podobna. Meni se tudi zdi 1/3 kitajcev, japoncev in ostalih vzhodnih ljudi enakih.
Sky is teh limit.

SKY
Prispevkov: 155
Pridružen: 07 Sep 2009, 20:24

Re: Problemi....

OdgovorNapisal/-a SKY » 28 Nov 2010, 13:28

hahahahaha kakšna svetovna vojna, ne verjamem, sodni dan se ne bo začel in nekončal v korei, verjetno v palestini ???
misli pozitivno - stanje negativno

cannaboy
Prispevkov: 231
Pridružen: 12 Nov 2010, 21:02

Re: Problemi....

OdgovorNapisal/-a cannaboy » 28 Nov 2010, 14:22

meni sa pa zdi da bo 3 sv začela se pa bo med nami in hrvati:D haha

cannaboy
Prispevkov: 231
Pridružen: 12 Nov 2010, 21:02

Re: Problemi....

OdgovorNapisal/-a cannaboy » 28 Nov 2010, 14:58

ja meni tudi samo mi se pa verjetno njim zdimo vsi enaki

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: Problemi....

OdgovorNapisal/-a mike » 29 Nov 2010, 23:53

baba vanga, on pa v babo

gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: Problemi....

OdgovorNapisal/-a gozdar » 01 Dec 2010, 15:23

Boli mene kita za korejo in vse ostale glupe države, ampak kar me pa res razjezi je pa to da moram met na avtu ROZA VINJETO.
OMG.

Edini razlog za to vidim v tem da je v parlamentu polno pedrov in jim to paše.
Pogoste težave:
http://marlek.com/problem/N - Dušik
http://marlek.com/problem/Mg - Magnezij

fake_rasta
Prispevkov: 188
Pridružen: 20 Sep 2010, 20:11

Re: Problemi....

OdgovorNapisal/-a fake_rasta » 02 Dec 2010, 01:55

lol gozdar, zakaj predsodki do roza barve

čis tko btw vprašam, ali je morda tuki kdo, ki navija za III. svetovno?

gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: Problemi....

OdgovorNapisal/-a gozdar » 02 Dec 2010, 10:40

Dej no. Ne moreš met hello kitty vinjete.

love9bitch
Prispevkov: 165
Pridružen: 16 Jun 2010, 09:50

Re: Problemi....

OdgovorNapisal/-a love9bitch » 02 Dec 2010, 14:49

mike
haha gozdar mene pa cudi, kako to, da niso bulmastifi na vinjetah, ali bojo drugo leto?
Sever, jug, vzhod, zahod- GANJA raste vse povsod!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 13 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron