koliko je ura

Debate o vsem, peskovnik.
jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a jazo » 04 Feb 2008, 18:48

jacobs čaka me..bakla vrti se .

18:47

lp
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 04 Feb 2008, 21:59

21:58.... v postlo ležat hitim, prej pa si se enega zvalim, ga v miru skadim, in pol kot otrok zaspim... pa še lep večer vam želim
No light, no buds!!!

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a jazo » 05 Feb 2008, 00:11

Quote:

21:58.... v postlo ležat hitim, prej pa si se enega zvalim, ga v miru skadim, in pol kot otrok zaspim... pa še lep večer vam želim




zreciterov . bakla in spat. lahko noč
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a mike » 05 Feb 2008, 00:29

0:28=0
ravnokar sestavu ene 3D puzzle nokia N70. se mi je na šihtu tuk svinjarije nabral v raznih režah, da je blo treba mal razstavit in spucat vse skup. hehe, kva vse je notr natlačen. še dobr, da se ni izšlo tko, kot se je ponavad, k smo mopede šravbal. na koncu si sestavu nazaj skup, na pultu ti je pa en kup delov ostal .
no, ostal ni noben del, telefon še kar dela, po uspešno zaključeni operaciji pa paše ena kavica pred spanjem.

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 05 Feb 2008, 08:31

8:30...zvil sem si nekega slimaka za dobro jutro...pa grem počasi v šolo.. še prej pa seveda na kafu
No light, no buds!!!

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 05 Feb 2008, 17:44

Quote:


zreciterov . bakla in spat. lahko noč





oh to je blo pa včeraj extra low od tebe jažo. pa to ni blo prvič haha pa kr ene leve izgovore maš, vsaj kaj pametnega si zmisli drugič, alpa reč, da se ti neda, pa gremo public.

17:45

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a jazo » 05 Feb 2008, 18:39

pa stari..carli..a nisi vidu CRASH STEAM..sploh ne morm igrt. učer mi je kao DOWNLOADAL k sm zagnov igro. in nikakor ne morm u igro. se dans ne. crashal mi je cist. DOWNLOAD PAUSED rofl no..in to kr piše.
18:39
lp
It`s not a drug, it`s a lifestyle.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.