koliko je ura

Debate o vsem, peskovnik.
scythe
Prispevkov: 278
Pridružen: 05 Dec 2006, 12:26

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a scythe » 14 Feb 2008, 07:58

7.59

Nisem mogu spati Ko je ljubezni je hudič...pobi nikol ne it prehiter v resno zvezo

Tisti ko ste srečni potem Srečno Valentinovo

Bloody
Prispevkov: 706
Pridružen: 10 Jun 2005, 14:33

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a Bloody » 14 Feb 2008, 13:52

13:50

jabe jim to govoris,to mors dat enkrat cez drgac ne jemles resno:) pr men je pa glih dans 2 mesca od konca, k da je blo splanerano da bo na valentinovo:)ampak verjem da bo z casom bols,sam prosim ne je klicat al pa karkol, NO CONTACT.drgac se vlece k kurja creva.keep your head up

dans sm dal odpoved zdej pa novim zmagam na proti.
You Fuck With The Bull You Get The Horns

Bloody
Prispevkov: 706
Pridružen: 10 Jun 2005, 14:33

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a Bloody » 15 Feb 2008, 08:35

8:30

spet sm meu ene cist odlom sanje.a se to se komu dogaja, da ma res zive sanje v katerih se scene menjajo k po tekocem traku in sanja pol folka k ga pozna.zjutri si pa dobesedno blesav se ene pou urce po tem k se zbudis in na vsak nacin probavas analizerat kaj si dejansko sanju in zakaj.te sanje pa vplivajo na potek tvojga dneva in na pocutje. men se to dostkrat zgodi, sploh zadnje cajte.al pa da zjutri nevem al spim al sanjam al me tlaci mora:) prisezem, vsaj 3x ta teden zjutri nism vedu a spim al sm budn oz. sm bil tist renutek stoposto da sm budn, sam kaj k sm se pol zbudu pol urce kasnej pa nism vedu a sm nazaj zaspal in sm bil prej res budn al sm sanju...
You Fuck With The Bull You Get The Horns

hasan
Prispevkov: 231
Pridružen: 26 Dec 2007, 14:46

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a hasan » 15 Feb 2008, 14:49

14.49

hehe js mam kdaj take sanje k sm 1000% da so resnične usaj tako si zamišljam u sanjah sam to bl redko...

blody da ne kake stvari ti jemlješ da sanjaš tako pogosto na takšen realističen način

LP
3, 2, 1 in - nasvidenje, Zemlja!

HACKY
Prispevkov: 295
Pridružen: 26 Feb 2007, 14:20

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a HACKY » 15 Feb 2008, 14:59

14.58...

pršu iz nekega smoke placa.

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 15 Feb 2008, 17:32

17:31... cev dan sem ze bogi neki.. bolezn.. ju3 gremo na smučanje za celi tedn, pa upam da neom zdaj zboleu.. temperatura mi kr narašča .... bom probal skadit nekega, pa da vidmo..
No light, no buds!!!

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a sloskank » 15 Feb 2008, 17:49

Quote:

8:30

spet sm meu ene cist odlom sanje.a se to se komu dogaja, da ma res zive sanje v katerih se scene menjajo k po tekocem traku in sanja pol folka k ga pozna.zjutri si pa dobesedno blesav se ene pou urce po tem k se zbudis in na vsak nacin probavas analizerat kaj si dejansko sanju in zakaj.te sanje pa vplivajo na potek tvojga dneva in na pocutje. men se to dostkrat zgodi, sploh zadnje cajte.al pa da zjutri nevem al spim al sanjam al me tlaci mora:) prisezem, vsaj 3x ta teden zjutri nism vedu a spim al sm budn oz. sm bil tist renutek stoposto da sm budn, sam kaj k sm se pol zbudu pol urce kasnej pa nism vedu a sm nazaj zaspal in sm bil prej res budn al sm sanju...




welcome to my world
weedindeed



laibach
Prispevkov: 673
Pridružen: 28 Jan 2005, 18:57

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a laibach » 15 Feb 2008, 21:37

21.36

vi mate vsi neke sanje pa sem tja...jaz se nikoli ne spomnim kaj sem sanjal zjutraj

grem zaj kaki film pogledat
LiveSTONED

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a mike » 15 Feb 2008, 22:42

tele debate o sanjah so ponavad kar pestre. men se je recimo dogajal, da ko sem kadil, sploh nism zjutrej vedu niti ene stvari iz sanj. v bistvu sploh nism zihr, če sem sploh kej sanjal. pol, k sem nehal kadit, se mi je po enmu času spet začel sanjat, sam sem itak zmer v roku 10 minut potem, ko sem se zbudu, vse pozabu. zadnje čase se mi pa dogaja, da sanjam kakšn fajn prizor, vmes pride ena nelogična scena alpa kakšn detajl, ki ne paše notr, in takoj v možgane priroma sporočilo: 'a dej fuck off, spet sanjam'
včasih vem, da sem sanjal take nelogične zadeve, da čist nč ni skup pasal, sam še vseen se mi ni zdel nič čudnga in kao nism ugotovu, da sanjam, dokler se nism zbudu. zdej pa sam da je en majhen detajl, takoj vem, da ni res. no ja, še kar pa ostaja avtomatsko brisanje spomina - ponavad pol ure od tega, ko sem se zbudu, ne vem čist nč več, kva sem sanjal.

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 16 Feb 2008, 02:26

2:24 cist ubito

jst ce poham isto NIC ne sanjam...krneki, ce pa nepoham al pa ko recimo zacnem delat pavzo...ful hude sanje
ko pac ugotovis u sanjah da sanjas(lucidnost)...lest play your own game


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.