Poslovilno pismo

Debate o vsem, peskovnik.
delboy
Prispevkov: 174
Pridružen: 01 Dec 2004, 15:20

Re: Poslovilno pismo

OdgovorNapisal/-a delboy » 22 Feb 2005, 15:53

a veste kaj. zdej ste pa vsi skupaj mal dolgočasni. drugega kot mater pa sneg jebat očitnoi ne znate. če se spravljate jebat, potem vsaj to naredite pošteno. Npr. jebem vam mater i sestru i tetku i strica i kuæni broj, da vam jebem...
Da se vsaj klenost naroda na forumu vidi. da je taprava moška populacija. ne pa kakor kakšne ljubljanske pusice: pejt ti mal u rt, pa jebem ti mater pa takšne in podobne fore...
per cannabis ad astra

delboy
Prispevkov: 174
Pridružen: 01 Dec 2004, 15:20

Re: Poslovilno pismo

OdgovorNapisal/-a delboy » 22 Feb 2005, 15:55

Quote:

sm kaj zamudu?




Jonči! ti pa itak nisi nič zamudil.
per cannabis ad astra

bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: Poslovilno pismo

OdgovorNapisal/-a bluu » 22 Feb 2005, 16:35

GanjaKmet,
z veseljem, sam jebe me to, ker so zdaj še dober teden pa pol počitnce, pa nebi rad stal v vrsti ko v Cityparku na blagajni

delboy
Prispevkov: 174
Pridružen: 01 Dec 2004, 15:20

Re: Poslovilno pismo

OdgovorNapisal/-a delboy » 22 Feb 2005, 16:45

Quote:

GanjaKmet,
z veseljem, sam jebe me to, ker so zdaj še dober teden pa pol počitnce, pa nebi rad stal v vrsti ko v Cityparku na blagajni




pa jebiga saj se lahko po počitnicah zmenimo. ali pa gremo na nočno. takrat pa itak ni nobenega mulca.
per cannabis ad astra

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Poslovilno pismo

OdgovorNapisal/-a Classic » 22 Feb 2005, 16:47

jaz bi tudi šel smučat s konoplja forumovci...dejte se res kej organizirat
vsi smo

delboy
Prispevkov: 174
Pridružen: 01 Dec 2004, 15:20

Re: Poslovilno pismo

OdgovorNapisal/-a delboy » 22 Feb 2005, 16:53

Quote:

jaz bi tudi šel smučat s konoplja forumovci...dejte se res kej organizirat




pa naj se spravi potem nekdo in naj nas zmeče na kup. jaz predlagam Bluu-ja, ki je najbolj zagret.
per cannabis ad astra

Gruver
Prispevkov: 804
Pridružen: 18 Nov 2004, 08:19

Re: Poslovilno pismo

OdgovorNapisal/-a Gruver » 22 Feb 2005, 19:46

a ti smucas al kaj? Pizda, sej komej sneg prepoznas, dej si prvo zimske gume kup polj pa smucej
"better to rule in Hell, than serve in Heaven"..

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Poslovilno pismo

OdgovorNapisal/-a Classic » 22 Feb 2005, 20:29

pa sej ne rabim zimskih gum, če pa mam ketne???


Uff: 9,9
vsi smo

Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: Poslovilno pismo

OdgovorNapisal/-a Strom » 25 Feb 2005, 11:46

Quote:

Zima zima bela


Kok je kul ta
tok sm ga happy



Šta ima




ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: Poslovilno pismo

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 25 Feb 2005, 19:25



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.