OdgovorNapisal/-a Andrej » 29 Mar 2005, 15:21
...aja, no...drgače pa ko koljemo prasca, merjasca,odojka, itd. (joj, samo bika ne, enkrat pa nikoli več)...prvo nož al pa floserka, kar je pač trenutno najbližje roki, anede, no pa pol ko si umijemo roke, po potrebi zabije dedi metak direkt v ksiht...seveda če prej neizkrvavi iz guta....
:Prokleti vegeterjanci, pa oni, ko hočejo, da majo naše kukuši, biki, žrebci, telice, krave, golobi, fazani, medveti, itd. (joj, pa Muri mali, afkors) enake pravice ko jaz...
God must love crazy people. He made so many of them.