Vreme 2007

Debate o vsem, peskovnik.
bane
Prispevkov: 277
Pridružen: 12 Feb 2007, 18:37

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a bane » 04 Jul 2007, 20:21

Danes pa fajn cel dan lepo pomalen deževalo tako da en čas nebo treba vodo vlačil
Zaj pa upam na sončka:)

mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a mihakt » 04 Jul 2007, 20:47

pomalem deževalO? pr nas je kr dobr namočilo in še namaka, je mel kdo težave s točo? u NM je ni blo saj na našem koncu ne

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a sloskank » 04 Jul 2007, 21:38

Quote:

Danes pa fajn cel dan lepo pomalen deževalo tako da en čas nebo treba vodo vlačil
Zaj pa upam na sončka:)




pomalem ja, pr nas je bla taka toča se kar bojim jutr it gledat.
weedindeed



m00d
Prispevkov: 1209
Pridružen: 11 Apr 2007, 21:20

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a m00d » 04 Jul 2007, 21:46

pomojem mal pretiravate s to vodo, jst jih zalijem 1x na 14 dni z 1.5 litra vode+ cvetal, pa čist ql rastejo. tko da, če jih zaliješ 1x na tedn je pomojem to več kot dovolj. itak pa, če mas kupljeno zemljo kr dobr vlago zadrzi, ocgor je res suha, ampak če mal odgrnes zgornjo plast vids da je ocpod se vlazna. konc koncev pa das lahko listje pa travo povrh, pa tud dobr vlago zadrzi.

DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 05 Jul 2007, 13:43

no trenutno je soncno, samo zvecer naj bi ble opet plohe, pa ceri blo kr fajn mrzlo zvecer

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 12 Jul 2007, 22:21

za letos so padavine šle,upajmo sedaj na dobro jesen
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 13 Jul 2007, 08:15

poletje naj bi se letos po napovedih zopet zavleklo pozno v jesen.

scythe
Prispevkov: 278
Pridružen: 05 Dec 2006, 12:26

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a scythe » 13 Jul 2007, 08:53

baje bo v torek pa sredo vročinski val kak noro

bizgec
Prispevkov: 85
Pridružen: 31 Maj 2006, 20:46

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a bizgec » 14 Jul 2007, 14:15

Quote:

baje bo v torek pa sredo vročinski val kak noro




http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_...46716&rss=1
Upam da bo res tale vročinski val k zaenkat je bl en kurac od tega poletja.
Prauš 35°C do 20. julija

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a jazo » 14 Jul 2007, 14:56

ja jst tut upam na tale vročinski val..ma d žge...35-37 pravjo d bo..cev tedn

lp, jažo
It`s not a drug, it`s a lifestyle.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 14 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.