samo imo to še vseeno ni dovolj, da si nekdo "prilasti" polovico izkupička pridobljenega s trudom celotnega kolektiva in z njim razpolaga kot, da le ta pripada izključno njemu/njej.
pa da ne bo kdo mislil, da se sekiram kdo dobi denar, samo v tem primeru se vseeno definitivno strinjam z arturjem, da je to pač moralno dost bolano.
važno da gledanost narasete


Ko tak folk gledam me kr mal z tira spravjo 