Kmetija

Debate o vsem, peskovnik.
mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Kmetija

OdgovorNapisal/-a mofo » 22 Okt 2009, 16:00

to lahko samo ugibamo, prav tako to kaj je bila ta ponudba, je pa čist možno da se folku pač jebe za cekine zato ker že itak dobivajo dost keša za praktično NIČ. + publiciteta da se pojavljajo vsak dan na najbolj gledani komercjalni televiziji v državi. would explain alot.

samo imo to še vseeno ni dovolj, da si nekdo "prilasti" polovico izkupička pridobljenega s trudom celotnega kolektiva in z njim razpolaga kot, da le ta pripada izključno njemu/njej.

pa da ne bo kdo mislil, da se sekiram kdo dobi denar, samo v tem primeru se vseeno definitivno strinjam z arturjem, da je to pač moralno dost bolano.

važno da gledanost narasete

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Kmetija

OdgovorNapisal/-a zacetek » 22 Okt 2009, 16:03

Zdj še pa reč mofo da je Artur legenda manipulatorska. Glede denarja se jaz tut strinjam, ker so vsi delal za njega in bi pač mogli ustvarit skupna mnenja. Me pa tale artur res tk jezi , ker je tak hinavc da mu ni para.

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Kmetija

OdgovorNapisal/-a mofo » 22 Okt 2009, 16:06

očitno je dost pameten da zna obračat folk in manipulirat situacije sebi v prid. to je vse kar bom rekel na ta tvoj komentar.

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Kmetija

OdgovorNapisal/-a zacetek » 22 Okt 2009, 16:09

Lepo si povedu Ko tak folk gledam me kr mal z tira spravjo

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Kmetija

OdgovorNapisal/-a mofo » 22 Okt 2009, 16:14

verjetno tolk manipulira tud zato ker se mu jebe za ta folk haha, sam da ma alko pa, da ga lahko tanka. pomoje glih tolk da ni začel skakat od sreče ko je vidu tist rum al kaj je blo rofl.

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Kmetija

OdgovorNapisal/-a lasulja » 22 Okt 2009, 16:15

Mah bojsi to je itak vse zrezirano in posneto vnaprej. Me zanima katera bi v tem casu kazala joske okrog
police in helicopter search for marihuana ...

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Kmetija

OdgovorNapisal/-a zacetek » 22 Okt 2009, 16:20

kera kj! ta ruska fejkerka Latoya ,ko ma slamo v glavi

Uporabniški avatar
Lacna-Pljuca
Prispevkov: 454
Pridružen: 15 Jul 2006, 15:00

Re: Kmetija

OdgovorNapisal/-a Lacna-Pljuca » 22 Okt 2009, 16:24

Itak je posneto vnaprej, zrezirano pa mislim, da ni.

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Kmetija

OdgovorNapisal/-a mofo » 22 Okt 2009, 16:57

eh to da je posneto vnaprej pomoje itak ve vsak lolek

pomoje majo kadar je dež celo počitek, al pa je na kmetiji kr skos magično sonce hahaha

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Kmetija

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 22 Okt 2009, 17:25

Sej se ve od kdaj do kdaj se je snemalo , začeli so 8 avgusta.
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron