Kaj bomo/smo jedli danes

Debate o vsem, peskovnik.
germ
Prispevkov: 263
Pridružen: 14 Feb 2008, 18:46

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a germ » 02 Avg 2008, 13:21

juha iz jurčkov, polnjene bučke, sadna kupa...sit pa tolk da me bo razfukal...

shivam
Prispevkov: 112
Pridružen: 05 Mar 2008, 16:43

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a shivam » 02 Avg 2008, 14:20

pica bo padla vsi letni časi. mljask
cannabis-let it be just a flower

lion
Prispevkov: 861
Pridružen: 14 Nov 2008, 17:18

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a lion » 13 Jan 2009, 14:20

jebe se vam ki vam mamca kuhajo grem si zdj naredit spagete pa ful kvalitetno omako iz posrane piksne
When life puts stones in your way
build something nice out of them
Loesje

bajadera
Prispevkov: 123
Pridružen: 25 Okt 2008, 16:30

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a bajadera » 13 Jan 2009, 14:40

jz si bom tut špagete naredu pa omako-k jo je mamca skuhala hahaha

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a BIG » 13 Jan 2009, 14:56

moja mami je nardila neko mineštro mmmmmm now thats good cooking
Enjoy what is natural

brokoli
Prispevkov: 182
Pridružen: 13 Maj 2008, 20:41

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a brokoli » 13 Jan 2009, 15:13

glih sn joto nakuhal...
Hašiš.

laibach
Prispevkov: 673
Pridružen: 28 Jan 2005, 18:57

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a laibach » 13 Jan 2009, 18:06

palačinke fantje...by me =D
LiveSTONED

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 13 Jan 2009, 18:35



MUNCHIEZ !
If you want peace, prepare for war !

jar0
Prispevkov: 37
Pridružen: 15 Okt 2007, 21:24

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a jar0 » 13 Jan 2009, 18:55

Quote:



MUNCHIEZ !




drugic rajs mal pazi kaj mas na slikah .. nikol ne ves kje so krimici ..

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 13 Jan 2009, 19:01

ja in kaj mam takega kar se da razbrat dejansko ?
ja naj ga pol en mod zbriše ?
ti pa res znaš zabedirat situacijo.
If you want peace, prepare for war !



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.