Quote:
11:18
Skurjen pa zažgan do amena...nkol več ne pijem![]()
meni pa ni nč k sm lepo z užitkom spil 3dl terana in pokadil dva zvitka. se boljš počutim kot včeraj
ura 11.41
prišel s kavice domov
zdej lepo en trening pred kosilom, po kosilu pa malo uživat v naravo 

.
