Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

Debate o vsem, peskovnik.
konopenko
Prispevkov: 271
Pridružen: 10 Jun 2008, 15:38

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a konopenko » 15 Jan 2009, 22:14

Kaj pa če bi ta poceni ponudnik distribuiru nalepke kr v grow shope po celi Sloveniji in se po možnosti zavezal k nizkim maržam?
Bi bila pizdarija,če bi odgovornost prevzel kkšn kripo,ki je tle gor,mi bi pa naročal od njega
Pizda kdaj sm že predlagal ustanovitev hašišarske protiobveščevalne

mark0
Prispevkov: 349
Pridružen: 08 Maj 2008, 00:50

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a mark0 » 15 Jan 2009, 22:26

Oprosti, avtor, ker bom spljuval tvoj predlog nalepke, ampak je malo tu mač - takšne nalepke si res ne želim in če so že majice ful lepe, potem je škoda zaštrikat z nalepkami...
Kot izkušen grafični oblikovalec ti predlagam, da skineš stran borduro, uporabiš berljivo pisavo (pa magari arial) in celotno zadevo obrneš v negativ (torej bel list na črni podlagi - če že gremo v Č/B)... Simbol konoplja.org raje daj v enega od spodnjih kotov (da nastopi bolj subtilno).
Tele nalepke bi lahko printali z laserjem tudi sami, na npr. navadne etikete za naslove printat (samo primerne dimenzije je treba najt, potem pa lahko vse možne barve uporabmo - najbolje bi se obnesle bele, rumene, oranžne, svetlo zelene - to je potem odvisno le še od barve etikete - barva tiska ostaja črna - ostalo bi ful lepo ven sijalo) - to bi bila obenem najcenejša zadeva s pridihom undergrounda (pa predstavljaj si tipa, ki hoče takšno nalepko odstranit in se mora ful jebat - alora hard to remove ...
Drugače pa tudi jaz lahko prispevam par ojrov za nalepke...

begunec007
Prispevkov: 136
Pridružen: 02 Nov 2008, 22:27

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a begunec007 » 15 Jan 2009, 22:55

Ej ja, malo slabo sem se izrazo, to nisem mislo kot končni izdelek pač pa le moja ideja

Quote:


Kot izkušen grafični oblikovalec ti predlagam, da skineš stran borduro, uporabiš berljivo pisavo (pa magari arial) in celotno zadevo obrneš v negativ (torej bel list na črni podlagi - če že gremo v Č/B)... Simbol konoplja.org raje daj v enega od spodnjih kotov (da nastopi bolj subtilno).




daj sam naredi in pokaži izdelek se pa strinjam da bi negativ lepo izpadel!
pač meni se zdi glavno da se nekaj premakne v tej smeri kakršnekoli pač že bodo nalepke, sam da bodo
Vaporizer Titan & Royal White Widow = Wonderfull World

mark0
Prispevkov: 349
Pridružen: 08 Maj 2008, 00:50

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a mark0 » 15 Jan 2009, 23:27

Evo v to smer bi po mojem morali (seveda je to vzorec, treba bi bilo res en lep list poiskat - po možnosti v vektorski obliki - *.ai, *.cdr, pa se še malo poigrat z globino)...

osnova


potem so pa izpeljave, glede na barvo samolepilne etikete





weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a weedster » 15 Jan 2009, 23:43

ful dobro marko
<3 Mary Jane !

bajadera
Prispevkov: 123
Pridružen: 25 Okt 2008, 16:30

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a bajadera » 16 Jan 2009, 06:13

kul je

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a lasulja » 16 Jan 2009, 09:46

Mark0 samo kot izkušen tehnik u grafični industriji ti povem da se papirnate nalepke nebi obnesle tri dni sonca in se ne vidi več ništa
Drugače pa podpiram
police in helicopter search for marihuana ...

mark0
Prispevkov: 349
Pridružen: 08 Maj 2008, 00:50

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a mark0 » 16 Jan 2009, 09:57

...vem, da so papirne etikete neobstojne, ampak čez poletje zdržijo 100% - je ves Koper polepljen z njimi (street Art akcija 2006) pa držijo še vedno - ene bolj, druge manj...
Predvsem sem imel v mislih čimbolj enostavno izvedbo (ker si konec koncev takšne etikete lahko vsak sam sprinta za majhen denar)
Se pa strinjam, da bi bilo najbolje dat sitotisk na PVC (samo tukaj na obali ne vem, če se še kdo s tem ukvarja, ker so barve v iber strupene in si totalno zadet od tiskanja

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a lasulja » 16 Jan 2009, 11:20

Ne mark0 sej je ok tudi a papir sam je odvisno na kaj je printano, če je na solventa al pa color laser ni problema, če je pa na čip inkjeta je rok trajanja par ur
Drugače pa sitotisk ni problem so še rakete ki ga delajo
police in helicopter search for marihuana ...

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a BIG » 16 Jan 2009, 17:15

Quote:



mmm... BIG, sm slišo pravit da se javiš? to deli majstore




jo, pol jih bo zihr bale povsod, še rož se mi ne da zalivat, kaj šele kake nalepke okol pošiljat, z mano se ni treba nč ment ker sm v iber neresen in pozabljiv
Enjoy what is natural


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.