Vreme 2007

Debate o vsem, peskovnik.
cevap
Prispevkov: 166
Pridružen: 28 Maj 2007, 11:32

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a cevap » 14 Jul 2007, 15:16

ja to se bo kr švical

chaos
Prispevkov: 225
Pridružen: 07 Nov 2006, 20:13

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a chaos » 15 Jul 2007, 23:43

uff pr nam je blo že dans 32°....js sm mislu da bom umru tok je blo vroce nwm kako bo cez tedn....u stanovanju p s klimo przgano...

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 24 Jul 2007, 20:08

pa je končno malo ohladilo ter zalilo...
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a sloskank » 24 Jul 2007, 20:11

ja res je zalilo. 15 minut takega neurja sm mislu da nam bo bajto odneslo. po 5 minut pa še toča .. jao jao to vreme...
weedindeed



klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a klen » 26 Jul 2007, 11:40

Pru nas je pihalo ko prasica, smo mislili da bo toča.nakonc je pa tu pa tam padla kakšna kapljica.
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...

Maksa
Prispevkov: 42
Pridružen: 04 Dec 2005, 13:26

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a Maksa » 27 Jul 2007, 18:43

Suša je fantje, porcatroia dosti vode bo treba nosit gor... z gnojili mešane.
Samo piha, deža pa nič.
Vročina pa... durhmarsch.
5 biljk imam posajenih z agrogelom in umetnim gnojilom + 10l zemlje na vsako; 5 pa brez vsega, oz. samo z zemljo 10l na vsako. In one z agrogelom in umetnim so za meter večje .
P.S.
Dajmo malo navijat za dež...

DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 27 Jul 2007, 21:54

jas ne rabim deza, rabo bi se vec sonca me pa razpizdlo danes, celi dan lepo vreme pol ob 5 pa se pokazejo neki oblaki , finta je v tem da mam svetlobo na placu od 12 ure dalje pa do 7 zvecer

Maksa
Prispevkov: 42
Pridružen: 04 Dec 2005, 13:26

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a Maksa » 30 Jul 2007, 08:03

končno

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 30 Jul 2007, 09:58

lepo,lepo...nekaj koristnega:)
lp
<baphomet>
the walley of sylvania

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: Vreme 2007

OdgovorNapisal/-a sloskank » 30 Jul 2007, 11:53

dežujeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!! omg in to kaki naliv, zakon!! trajal pa je že več kot 15 minut!! potem se je mal umiril, in začel padat bolj u izi še naslednje 45 minut, kar je res zakon,bomba HUDO!
weedindeed







Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron