STAVE ZA 10.000 tisoči post v NIZKI

Debate o vsem, peskovnik.
Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: STAVE ZA 10.000 tisoči post v NIZKI

OdgovorNapisal/-a Classic » 21 Apr 2005, 19:36

Quote:

Zmeneno....a sm ti povedov da mam sestre dvojčice




si, pa da so siamske si tud povedu... no pa sej, mojmu seka fetišu itak vse sede
vsi smo

Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: STAVE ZA 10.000 tisoči post v NIZKI

OdgovorNapisal/-a Strom » 21 Apr 2005, 19:36

Quote:


vredu model, saj spit ga zna tko k treba. ( hja pravi štajerc )





...seveda un k ga zna spit je pa ðek.Odlična filozofija.
Šta ima




Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: STAVE ZA 10.000 tisoči post v NIZKI

OdgovorNapisal/-a Strom » 21 Apr 2005, 19:38

Šta ima








bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: STAVE ZA 10.000 tisoči post v NIZKI

OdgovorNapisal/-a bluu » 22 Apr 2005, 09:10

Vidim, da se je velik zgodlo, ko me ni blo...sem se ga nasul včeraj ko krvava marija, vse to zarad Classica, pa Lane...sploh slednja k'me ne mara, prekleta driska jedna.. no dans bo mogoče bolj kak kriv post, k'se,m še prbit...
cLASSIC Sem vido, da si spet glasen bil, ko me ni blo,.. ajme ajme, fsajn lajat ko ni gospodarja blizu ane?
Lana, ti si itak pleh pička, tk da te nebi dirao niti štapičem
Vse skupaj pa vas danes, ko sem lačen takole zmažem evo:
Blujeva pojedina Lane

Lana
Prispevkov: 232
Pridružen: 11 Mar 2005, 16:59

Re: STAVE ZA 10.000 tisoči post v NIZKI

OdgovorNapisal/-a Lana » 22 Apr 2005, 09:42

Bluu, kdo te pa prosi, da me diraš sploh??? Ponudim ti pogovor po GSM-u, ti pa nič, spizdiš. A si se ustrašil, da bom slučajno jaz zaslišala ženski glas, a? Al mogoče glas enega 14-letnika, al (ne vem, samo ugibam) 70-letnika, ali kaj? V glavnem, usral si se. Zdaj bi se pa rad malo ven zvlekel, a?

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: STAVE ZA 10.000 tisoči post v NIZKI

OdgovorNapisal/-a Classic » 22 Apr 2005, 09:42

bluu, pa se ti sploh upaš kelnerci v oči pogledat, ko pijačo naročiš? bahahaha
















































































bluu, pazi pička
vsi smo

bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: STAVE ZA 10.000 tisoči post v NIZKI

OdgovorNapisal/-a bluu » 22 Apr 2005, 10:06

Lanac, ne kvakaj... ker ti očitno grozno primankuje dobrega sexa, sem ti že povedal, da ga boš še en čas čakala... torej tiho in si mesi spužve
Classic, ti pa si porihti psiho, pol pa napiš še kaj drugege, ne mi zdaj en mesec tuki tipkat pička etc... a ti je zmanjkalo idej, si jih sploh kdaj imel? Pomoje ne, drgač nebi trajbal ene in iste stvari non stop.. Daj pojt na en pir s kolegi, pa kero pametno reč, mal se pomiri, kofetek... pol pa pojd domov ženo porihtat, ker če boš še dolgo mučkal s svojo slabo erekcijo,,.. boš sam ostal.. pol bo pa šele štala... že zdaj si na meji, pjeb
V glavnem, vidva sta zrela za eno mojo terapijo, vzemta si en vikend fraj, prita, bosta šla od mene skoraj ko nova, čist spucat vaju itak ne morem, ker sta že preveč mutirala, mutantki, mutantki jedni... prav smešni ste, ko spravljate svoje frustracije na tipkovnico... pa ko bi vsaj imeli kako inovativno idejo, pa ne... vse znucane fore, ko tri letni otroc.. no saj verjetno ...

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: STAVE ZA 10.000 tisoči post v NIZKI

OdgovorNapisal/-a Classic » 22 Apr 2005, 10:15

ho ho ho... iztirejn si, čist. pa še z mačkom, bogi, bogi.

obupanc, gotovo je gotovo hahahaha


men je nerodno zate, k berem tvoje poste... spat pejdi, pussy
prazne so te tvoje besebe, kot bi boksal vrečo, se ti ne zdi?

bluu, zafukal si... vsa leta ko si junaško mahal s trdo bibo po forumu...zgubu si tisto največje moško orožje mačizem in prepucavanje, jao jao.

zbriši link konoplje, pa se v sobo zapri, da kaka pička ne uleti.
vsi smo

Lana
Prispevkov: 232
Pridružen: 11 Mar 2005, 16:59

Re: STAVE ZA 10.000 tisoči post v NIZKI

OdgovorNapisal/-a Lana » 22 Apr 2005, 10:36

Quote:

Lanac, ne kvakaj... ker ti očitno grozno primankuje dobrega sexa




Pa mi ga očitno tudi ti ne moreš ponudit, hehe.

Quote:

V glavnem, vidva sta zrela za eno mojo terapijo, vzemta si en vikend fraj, prita, bosta šla od mene skoraj ko nova,




Hahaha, pa ti misliš, da si želim bit taka kot ti?? Groza, samo, da pomislim na to.

No ja, bluu, sej vem, da moraš zdaj na publiko naredit vtis, ker samo z mano nisi sposoben, hahaha.

Edino to mi ni jasno, kaj tako laziš za mojimi posti, če ti grem tako na kurac? Ja, sej si mislim, no, pametuješ nekaj tja v tri dni, ko pa prideš do trenutka resnice, se pa pokakaš. No ja, sej vsi pa res ne morejo biti sposobni prenesti pogleda na druge, če jih že zjutraj, ko v ogledalo pogledajo, strese. Le zakaj? Kaj neki vidijo? Sigurno nekaj, kar jih hudo prestraši.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.