male šale za naše hašišarje

Debate o vsem, peskovnik.
lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Male šale za naše hašišare...

OdgovorNapisal/-a lasulja » 05 Sep 2007, 11:32

Razgovaraju Mujo i Haso.
- Dobro Haso, prijatelji smo, pa kako si mogao spavati s mojom ženom?
- Samo sam htio vidjeti razliku izmedju tvoje i moje.
- Pa šta mene nisi pitao?
police in helicopter search for marihuana ...

HACKY
Prispevkov: 295
Pridružen: 26 Feb 2007, 14:20

Re: Male šale za naše hašišare...

OdgovorNapisal/-a HACKY » 01 Nov 2007, 13:28

Čuva zeka minsko polje i puši travu.Doðe lav.Pita ga zeka hoæe on malo....Lav prihvati i tako sede oni i duvaju...posle 2 sata kaže lav:"eee ,zeko sad æu ja da odem i pretrčim ovo minsko polje!"Krene on , ide , stigne do pola i odleti u vazduh.Zeka poče da peva:"LOVE IS IN THE AIR........"

teta_pehta
Prispevkov: 114
Pridružen: 14 Feb 2007, 08:38

Re: Male šale za naše hašišare...

OdgovorNapisal/-a teta_pehta » 03 Nov 2007, 16:35

DelAVNIK ČRNOGORCA

Šef razlaga kako bodo delali :

u PONEDELJEK se odpočijete od Vikenda,
u TOREK se pripravljate na delo,
u SREDO delate,
U ČETRTEK se odpočijete OD dela,
u PETEK se prpravljate na vikend,
SObota IN NEDELJA = VIKEND,

Nato en vpraša : " šefe ili delamo svaku sredo ?"

xxxasnab
Prispevkov: 247
Pridružen: 22 Sep 2007, 12:57

Re: Male šale za naše hašišare...

OdgovorNapisal/-a xxxasnab » 03 Nov 2007, 16:56

men bi tut pasalo tko!!!

LP

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Male šale za naše hašišare...

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 27 Nov 2007, 21:36

Po parlamentarnih volitvah 2008. Naslednji dan na vratih Janševe hiše
pozvoni državljan. Vrata odpre Urška:
"Oprostite", pravi državljan,
"je predsednik vlade mogoče doma?"
Urška skrušeno odvrne:
"Veste, moj Janez ni več predsednik vlade "
"Aha" reče državljan, in odide. Čez petnajst minut se spet vrne in pozvoni:
"Oprostite, je predsednik vlade mogoče doma?"
Urška začudeno pogleda:
"Veste, Janez ni več predsednik vlade "
"Aha" reče državljan in odide. A se vrne čez petnajst minut. Pozvoni:
"Oprostite, je predsednik vlade mogoče doma?"
Urška totalno poživini in zavpije s piskajočim glasom:
"Pa a vi ne razumete slovensko?!! Janez ni več predsednik vlade!!!!"
državljan se nasmeje in reče:
"Saj vem, ampak ko se pa tako lepo sliši..:"

lin
Prispevkov: 713
Pridružen: 31 Maj 2007, 13:41

Re: Male šale za naše hašišare...

OdgovorNapisal/-a lin » 27 Nov 2007, 22:12

janša aka crybaby

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: Male šale za naše hašišare...

OdgovorNapisal/-a mike » 18 Jan 2008, 23:11


Jaka ze dlje casa ni imel srece z nakupom motorja, katerega si je zelel imeti. Nekega dne pa je le naletel na Harleyja z napisom "naprodaj". Motor je izgledal celo bolje od novega v trgovini, ceprav je bil ze deset let star. Kljub letom se je svetil in bil odlicno ohranjen. Takoj se je odlocil in ga kupil, na koncu pa je se povprasal prodajalca kako mu je ga uspelo obdrzati v taksnem stanju skozi vsa ta leta. "Zelo preprosto. Kadarkoli imas motor zunaj in se vreme pripravlja na dez, namazi krom z vazelinom. To ga potem sciti proti posledicam dezja." mu odvrne prodajalec in mu poda kozarec vazelina.
Ta isto noc ga njegova punca Sandra povabi na srecanje z njenimi starsi. Seveda sta se do tja odpeljala z kupljenim motorjem. Tik pred vstopom v hiso ga Sandra ustavi in ga opozori: "Nekaj ti moram povedati o starsih preden vstopiva. Ko jemo vecerjo, ne govorimo. Kdor prvi spregovori med vecerjo, je potem dolzan pomiti posodo." "Razumem, ni problema." odgovori Jaka in se odpravita v hiso.
Ob vstopu Jaka sokira pogled na kup umazane posode sredi dnevne sobe. V kuhinji opazi se en kup umazane posode. Nakopicena posoda je bila celo na stopnicah, hodniku, povsod kamor je vrgel pogled, kupi nepomite posode. Koncno se skupaj usedejo k vecerji in seveda nihce ni zinil ene besede.
Ko tako dalje vecerjajo,se Jaka odloci izkoristiti situacijo. Nagne se k Sandri in jo poljubi. Nihce ne rece besede, zato se skloni se nizje in ji zacne poljubljati prsi. Se vedno se nihce ne oglasi, zato Jaka vstane, zagrabi Sandro, iz nje strga obleko, jo vrze na mizo in jo poseksa pred ocmi njenih starsev.
Punca je bila vsa iz sebe, njen oce ves bled in njena mati vsa prestrasena, ko se Jaka mirno usede nazaj na svoj stol in se vedno nihce nic ne rece.
Jaka pogleda po mami in si misli: "cudovito telo ima za svoja leta.". Zato zagrabi se njo, jo skloni cez jedilno mizo in se spravi nanjo na vse nacine. Sedaj Sandra postane besna, ocetu se kuha para, ampak se vedno prevlada tisina.
Kar naenkrat se zunaj pobliska, zagrmi in zacne dezevati. Jaka se takoj spomni na svoj motor, zato hitro vstane in iz svojega zepa potegne vazelin. Tisti trenutek pa vstane se oce, stopi stran od mize in se zadere: "Dovolj! Bom pa jaz pomil posodo!"

ALp
Prispevkov: 480
Pridružen: 22 Apr 2006, 14:01

Re: Male šale za naše hašišare...

OdgovorNapisal/-a ALp » 19 Jan 2008, 00:35

Ful dober mike. Hahaha, tnx!

barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: Male šale za naše hašišare...

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 19 Jan 2008, 12:49

Vazelin ,stari


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 14 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.