favourite smoking paper

Debate o vsem, peskovnik.
sbap27
Prispevkov: 18
Pridružen: 31 Jul 2008, 17:18

Re: favourite smoking paper

OdgovorNapisal/-a sbap27 » 31 Jul 2008, 17:26

nima veza kake so sam da je ta tinek papir vecinoma uporabljam zlate slim +5
kajenje ne skoduje ce je trava brez tobaka v rizli

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Predlog

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 31 Jul 2008, 21:35

V Bosni so papirčki pol ceneje kot tukaj. Če imate koga, ki gre dol mu naročite kakšno šteko.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

shivam
Prispevkov: 112
Pridružen: 05 Mar 2008, 16:43

Re: Predlog

OdgovorNapisal/-a shivam » 31 Jul 2008, 23:25

kakšna pa je kvaliteta? črnogorska????
cannabis-let it be just a flower

sbap27
Prispevkov: 18
Pridružen: 31 Jul 2008, 17:18

Re: Predlog

OdgovorNapisal/-a sbap27 » 01 Avg 2008, 07:37

ce je za travo bo se za rizle tk da ne rabimo crnogorskih
kajenje ne skoduje ce je trava brez tobaka v rizli

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: Predlog

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 01 Avg 2008, 07:46

Kvaliteta je ista kot pri nas, sej jih ne delajo sami, isto so rizla, smoking to je to. V črni gori so cca. pol evra.

hasis mogoče jih ti ne rabiš, meni grejo pa rizle v dveh dneh hahahahha
Na koncu leta je vsaj 100 ojrov ceneje....+ čas prišparaš, ni treba do trafike.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

sbap27
Prispevkov: 18
Pridružen: 31 Jul 2008, 17:18

Re: Predlog

OdgovorNapisal/-a sbap27 » 01 Avg 2008, 18:10

hasis mogoče jih ti ne rabiš, meni grejo pa rizle v dveh dneh hahahahha
Na koncu leta je vsaj 100 ojrov ceneje....+ čas prišparaš, ni treba do trafike.

sma kr na istem z rizlam pa trafika me tud razpizdi ko sem ze skor stalni gost
kajenje ne skoduje ce je trava brez tobaka v rizli

samuel
Prispevkov: 461
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:00

Re: Predlog

OdgovorNapisal/-a samuel » 01 Avg 2008, 23:39

a more kdo tole pokomentirat?¢¢

so res bolj zdrave(pac ves stuff,ki ga omenjajo),se dobro rolajo in pa taste?

papirčki RAW natural

...

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Predlog

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 02 Avg 2008, 13:01

oj je kdo opazu že , da manjkajo rizle v paketih?


zadnjič mi je prijateljica ko dela na benzinski rekla da si kr pošteno tej hašišarčki jemljejo ven rezile iz paketov , saj kdo bo štel za tisti evro. Enkrat mi je paket šel v 2 dneh pa sem sam :O gledal ... jih je manjkalo več kot pol.
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

sbap27
Prispevkov: 18
Pridružen: 31 Jul 2008, 17:18

Re: Predlog

OdgovorNapisal/-a sbap27 » 02 Avg 2008, 13:05

@rasta11

Enkrat mi je paket šel v 2 dneh pa sem sam :O gledal ... jih je manjkalo več kot pol.

mogoc si pa prevec kadil pa jih je avtomatsko prej zmankalo
hehe
kajenje ne skoduje ce je trava brez tobaka v rizli


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 15 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron