Moram vam povedat, da kadim že pol življenja, pa sem prekleto malokrat vedla kaj provzaprov sploh kadim.

Res, da sem v teh letih večinoma kadila sama,

niti nisem imela nobenga takega ki bi me malo podučil o različnih vrstah, učinkih al pa da bi mal degustiral.

Včasih sem še spraševala "modela" kaj ima, pa je blo zmeri isto: skuna, domača, albanka, ali pa šit...

Izjema je folk ki ima svojo

(pa tud to ne vsi) sam dilerčki pa...lahko bi se vsaj pozanimal mal, če se že ukvarjajo s tem!

Valda se človek ki kej prodaja, mal informira o tem kaj sploh prodaja

a ni to čist normalno?!
Al' je vseen, če kupiš hruške al klobase!!!
Hvala bogu za tale forum, da si človek lahko vsaj kakšne pojme razjasni!!!
