Kakšne avte imate - v čem se furate ?

Debate o vsem, peskovnik.
killer51
Prispevkov: 314
Pridružen: 06 Apr 2006, 14:07

Kakšne avte imate - v čem se furate ?

OdgovorNapisal/-a killer51 » 28 Maj 2007, 19:33

Tema je namejena temu da poveste v kakšnih avtih se kaj furate . Al je to petka al pa tuareg - nema veze

Lahko napišete tud letnik in moč motorja.










No jst dobim zdel polet ko nardim izpit dobim :

Renault Megan - letnik 1997 - 1,4

Dal mi ga bo pa fotr kr si bo novega nabavu.


Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a Agnes » 28 Maj 2007, 19:35

še barvo pa registracijsko prosim.

za naslednjim ovinkom pa vozniško in osebno.

hvala.
DEATH BEFORE DISHONOR!

HACKY
Prispevkov: 295
Pridružen: 26 Feb 2007, 14:20

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a HACKY » 28 Maj 2007, 19:41

agnes dobra fora...

killer51
Prispevkov: 314
Pridružen: 06 Apr 2006, 14:07

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a killer51 » 28 Maj 2007, 19:44

LooL - lahk še velikost pa širino gum
Ma ne no samo tolk mal za foro kake avte mate.

HACKY
Prispevkov: 295
Pridružen: 26 Feb 2007, 14:20

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a HACKY » 28 Maj 2007, 19:47

glej agnes je pomoje hotu povedat da če bi vsak to govoru da je isto kukr da bi reku js sm ime in priimek, živim tukej, (rad jem koruzo), med dnevom se nahajam v gostilni tej pa tej, rad sem v tisti diskoteki pa v tisti... zdej pa če razumš razumš če ne pa ne.

bizgec
Prispevkov: 85
Pridružen: 31 Maj 2006, 20:46

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a bizgec » 28 Maj 2007, 20:04

Sej vrjetno ni samo 1 megan 97 v sloveniji.
Jaz se furam na biciklu in s tem zmanjšujem procent toplogrednih pilnov v zraku.
Tut izpita nimam in ga niti ne rabim.

HACKY
Prispevkov: 295
Pridružen: 26 Feb 2007, 14:20

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a HACKY » 28 Maj 2007, 20:07

lepo bizgec, drgač megan 97 letnik ni sm en ampak agnes je reku še za reg. to se zve vse.. ber malo pol govor, drgač pa če ugotoviš barvo letnik itd. kmal ugotoviš iz kje je itd. pa še če ga kje ustavjo pa še sploh ker vrjetn ne nardi prekršek več istih meganov v istem dnevu...

(ne mislm zdej prekršek prevozil rdečo luč ampak prometna nesreča, vožnja pod vplivom substanc. itd.)

cevap
Prispevkov: 166
Pridružen: 28 Maj 2007, 11:32

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a cevap » 28 Maj 2007, 20:08

Jaz se furam z avtobusom kr hud bus je morm rect.

jeGGer
Prispevkov: 180
Pridružen: 30 Avg 2006, 15:05

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a jeGGer » 28 Maj 2007, 20:20

<----- peš honda
excuse me while i light my splif, from reality i just cant drift, so im staying with the splif

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Kakšne avte imate?

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 28 Maj 2007, 20:21

kanu


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.