Ta forum je super, sam....

Vse o organizaciji, sodelovanju, forumu...
HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: Ta forum je super, sam....

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 24 Feb 2005, 15:04

Nč časovnega stroja, bojo še tam zgago delal. No ja sam je pa
res da je Dolfi najdu hitre rešitve.
Jebim ti signature too long

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Ta forum je super, sam....

OdgovorNapisal/-a Andrej » 24 Feb 2005, 15:11

hitro in ucinkovito....
God must love crazy people. He made so many of them.


Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Ta forum je super, sam....

OdgovorNapisal/-a Classic » 24 Feb 2005, 15:13

pa sej lahko zdej vi tu razpredate o genocidu, sam zavedat se morte, da izbrisani samo izkoriščajo položaj, ki so jim ga zrihtali naši glupi politiki in uradniki

tk da bi mel Dolfi v tem primeru dvojno delo, da bi blo prav
vsi smo

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Ta forum je super, sam....

OdgovorNapisal/-a Classic » 24 Feb 2005, 15:19

hmm stiki, sam bojim se da je proračun premali da bi ga samo obremenili... boš že vidu kako se bo to končalo.

pred tem nam bo pa še Wesern Wireless, dal eno fajn porcijo po pički... pizda je lepo bit davkoplačevalec
vsi smo

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Ta forum je super, sam....

OdgovorNapisal/-a Andrej » 24 Feb 2005, 15:23

Nic bat za nas proracun...
Spet so udarili po kmetu, namerc z 1. v mesecu, je nizja odkupna cena za faking 6 sit/l

Hja, vedo kako se "kvalitetno ter dobickonosno" polni drzavna blagajna,...

Ziveli kapitalisti...
God must love crazy people. He made so many of them.




1234567
Prispevkov: 189
Pridružen: 03 Feb 2005, 21:24

Re: Ta forum je super, sam....

OdgovorNapisal/-a 1234567 » 24 Feb 2005, 18:12

Quote:

... pizda je lepo bit davkoplačevalec




Sploh ne vem kva se folk tok sikira-kam gre keš davkoplačevalcev....razni Falkoni,pa izbrisani,itd.

Tle vsaj vidš kam keš gre.Mene skrbi za un dnar k se ne ve...
Prav fièo: "ko bom velik bom mercedes"

1234567
Prispevkov: 189
Pridružen: 03 Feb 2005, 21:24

Re: Ta forum je super, sam....

OdgovorNapisal/-a 1234567 » 24 Feb 2005, 18:38

Kar se pa izbrisanih tiče pa itak glumijo gluvu.A ne Del.
Mel so cajt to poštimat k so lahk.Če je lahk pol moje soseske nardil, bi oni tut lahk.

Del, dej še enkrat Rodnija pozdrav.
Prav fièo: "ko bom velik bom mercedes"


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.