karbonski filter

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: karbonski filter

OdgovorNapisal/-a XyZ » 11 Feb 2007, 20:09

no mal glejte na temo... ostalo pa prek pm'
lp
Cannabis~Researcher

honda
Prispevkov: 27
Pridružen: 13 Maj 2007, 20:32

Re: karbonski filter

OdgovorNapisal/-a honda » 28 Jun 2007, 10:12

Mene zanima če bi bil tak venti dovolj za karbonski filter premera 12.5 cm?

http://www.hempatia.si/view_product.php?product=CLMAS052

D4XX3
Prispevkov: 182
Pridružen: 18 Jun 2006, 20:21

Re: karbonski filter

OdgovorNapisal/-a D4XX3 » 23 Nov 2007, 15:03

Slika pove več kot tisoč besed.

barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: karbonski filter

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 23 Nov 2007, 15:31

A si že sprobal? Pretok zraka bo po moje dober, vendar je tale ventilatorček prešibek.

D4XX3
Prispevkov: 182
Pridružen: 18 Jun 2006, 20:21

Re: karbonski filter

OdgovorNapisal/-a D4XX3 » 23 Nov 2007, 16:43

Je sprobano, dela,
trenutno sta v boxu 2 homemade filtra ter eden kupljen.

barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: karbonski filter

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 23 Nov 2007, 19:39

Nice
Vse vonjave pobere?

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: karbonski filter

OdgovorNapisal/-a BIG » 07 Feb 2009, 14:30

na kolk časa nej bi menjal oglje v filtru
Enjoy what is natural

Polde
Prispevkov: 88
Pridružen: 24 Jun 2008, 20:29

Re: karbonski filter

OdgovorNapisal/-a Polde » 07 Feb 2009, 20:08

nekje okol 1 leta,podobno k žarulje.Sem imel filter,kupljen,okol 500m3 dve leti, preden sem ga zavrgu(ni se dal razstavit),sam mi je laufu skoz na polovici.Na žalost sem vse skup bil primoran opustit zaradi nevšečnosti..

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: karbonski filter

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 06 Apr 2009, 00:00

Pomoje se v današnjih časih nejbol splača kupit oglje za akvarije, dve taki tubi z luknjami, najlonko se pa vrjetno da doma dobit. Ful vredu varjanta za micro growerje, kjer je kupljen filter prevelik.

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: karbonski filter

OdgovorNapisal/-a jazo » 23 Apr 2009, 00:15

hoy stick . jst mal pogledov po netu..pa nč pamtnga. use tiste male mrvice . sam mam direkt na dimni spelano .

lp
It`s not a drug, it`s a lifestyle.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.