vaš INDOOR

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
lin
Prispevkov: 713
Pridružen: 31 Maj 2007, 13:41

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a lin » 18 Jul 2008, 00:22

dobr zgleda gana ene 0,4g/watt suhe pa bo ane

gana
Prispevkov: 132
Pridružen: 08 Apr 2008, 20:10

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a gana » 18 Jul 2008, 22:22

misliš? poročam . v nedeljo pobiram ter do naslednje nedelje verjetno susim
pa poročam
drugače pa za prvi indoor je super

gana
Prispevkov: 132
Pridružen: 08 Apr 2008, 20:10

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a gana » 21 Jul 2008, 12:45

lep dan bla je žetev









že bill čas
včeraj sem obesil to mojo .Slike so zgori
, kolliko pa je bilo pa, še javim. Aja nisem tehtal mokre.

LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 21 Jul 2008, 12:52

fajn ja, fajn. sam korenine stran dej pa ta velke liste.
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

buxxy
Prispevkov: 657
Pridružen: 06 Avg 2007, 01:37

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a buxxy » 21 Jul 2008, 16:22

+1
plants growing out of my ass

gana
Prispevkov: 132
Pridružen: 08 Apr 2008, 20:10

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a gana » 30 Jul 2008, 16:42

lep dan

dolžan sem vam še konec ..

ni bila količina nič ampak ,ok bo boljše.Drugače je blo 150 g batov ter 300 g perja



Drugače pardon za velike slike

germ
Prispevkov: 263
Pridružen: 14 Feb 2008, 18:46

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a germ » 30 Jul 2008, 16:52

ooo tole je pa za slabovidne... drugače pa respect...
za naslednjič: http://picresize.com/legacy/

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a tornado » 30 Jul 2008, 23:17

MA sej na shrani.si skopiri faking link za forume s predogledom (tretji po vrsti se mi zdi), majo super zrihtano. Pa na imageshacku tudi.
The newb is back.

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 31 Jul 2008, 00:35

še nekaj od mene...rožce sicer ne v kaj prida stanju,ker so namreč bile praktično dva tedna same.

-himalaya gold,the church (GHS):





lp
<bapho>
the walley of sylvania

shivam
Prispevkov: 112
Pridružen: 05 Mar 2008, 16:43

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a shivam » 31 Jul 2008, 23:45

je pa lepo videti kristalčke odblizu
lepo,lepo
cannabis-let it be just a flower


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron