indoor gojenje - skunk #1 (vprašanja)

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
sanyo
Prispevkov: 451
Pridružen: 07 Nov 2006, 14:26

Re: indoor gojenje - skunk #1 (vprašanja)

OdgovorNapisal/-a sanyo » 18 Jan 2007, 20:36

tuki mam dve slikce od včeraj. zdaj imam 12 žensk, ena pa še vedno ni pokazala spola.
zanimivo mi je tudi, da so si med seboj zelo različne tiste, ki sem jih dal kliti kasneje...ene so zelo visoke, druge manjše, med seboj imajo pa zelo različne liste (eni so bolj široki, drugi pa spet ožji).





mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: indoor gojenje - skunk #1 (vprašanja)

OdgovorNapisal/-a mihakt » 18 Jan 2007, 20:40

zlo lepo res pohvalno

Stibl
Prispevkov: 168
Pridružen: 15 Jan 2006, 12:25

Re: indoor gojenje - skunk #1 (vprašanja)

OdgovorNapisal/-a Stibl » 19 Jan 2007, 10:51

Fajne so ja, zaenkrat ti gre lepš kokr je šlo men v takmu cajtu (sm jih v prvemu mescu 5 ubil :/ ) tko da bo pomoje kr pizdarija tole.

sanyo
Prispevkov: 451
Pridružen: 07 Nov 2006, 14:26

Re: indoor gojenje - skunk #1 (vprašanja)

OdgovorNapisal/-a sanyo » 30 Jan 2007, 01:33

evo spet nov update s parimi slikcami kako se stvari razvijajo...najlepš se razvija skunk #1, ostale, neznane, pa so si pa med sabo zelo različne...ene so šele dobr začele cvetet, tko da bo med njimi kar nekaj razlike. mi je zdj kr mau žal, da se nism držu semen, za katere sm vedu katera so!


skunk #1 - vsi ta večji cvetovi na sliki so od nje


malo od bliže:


še bliže...



še dve fotke od neznane sorte:


XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: indoor gojenje - skunk #1 (vprašanja)

OdgovorNapisal/-a XyZ » 30 Jan 2007, 08:26

dobro sančo dobro! zdaj jih samo še naprej fajn futraj pa bodo fat budi:)
Cannabis~Researcher

sanyo
Prispevkov: 451
Pridružen: 07 Nov 2006, 14:26

Re: indoor gojenje - skunk #1 (vprašanja)

OdgovorNapisal/-a sanyo » 30 Jan 2007, 12:38

morm zdej pogruntat eno optimalno dozo gnojila...sm kupu plantella cvet, ker mi kristalin cvet ni biu ravno všeč (že ob prvem gnojenju s polovično dozo, sem na nekaterih rastlinah zažgau špičke listov)!

a ma kdo doma tole plantello cvet, pa mi lohka pove s kakšno dozo & na koliko časa gnoji? (jst zdj uporablam predpisano pa ni nobenih vidnih problemov).

tnx & lp

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: indoor gojenje - skunk #1 (vprašanja)

OdgovorNapisal/-a mike » 30 Jan 2007, 12:43

jst sem za outdoor gnojil na 14 dni z 200% predpisane plantele + predpisana doza kristalina (vse skup 3krat tolk, kot je predpisan). sam na indoor ne morš tko pomoje.

messino
Prispevkov: 1216
Pridružen: 26 Dec 2004, 13:03

Re: indoor gojenje - skunk #1 (vprašanja)

OdgovorNapisal/-a messino » 30 Jan 2007, 17:19

Plantella cvet to je ono v prahu z NPK 15/30/15.
Odlično gnojilo, jaz ga uporabljam na cvetenju, edino na koncu dodam še ene dvakrat PK zraven.
Lp
Zapustil Konopljo.org dne 9.5.2007

bosces
Prispevkov: 558
Pridružen: 23 Nov 2004, 17:43

Re: indoor gojenje - skunk #1 (vprašanja)

OdgovorNapisal/-a bosces » 30 Jan 2007, 17:27

Quote:

pa še en nasvet pri kristalinih. treba jih je dodobra stopit v vodi. js sm hitr opazu, da mrzla voda + kristalin = polomija.




gnojilo kristalin je fajn prej raztopiti v manjši količini toplejše vode da se raztopi in potem razredčit z ustrezno temp. vode


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.