to zna bit kar problem na indooru/greenhouse. Naslednjič vzami zemljo za sejance/podtaknjence pa ne boš imel problemov
None a si prepričan v to kar pišeš? Ker sem sprobal vse zemljke ki se pri nas dobijo in še vedno trdim da je najboljši humovit, seveda razen moje vrtne zemlje
, ki je idealno ilovnato peščena, samo je seveda pred uporabo treba sterilizirat, to je pa druga zgodba.
kar se tiče balkonike je pa fakin premočna, ali nisi še nobene 100% sative notri posadil, probaj pa boš videl kako jo skuri u enem tednu, se ok obnese za kake indika hibride, ki jih v balkoniki sfuraš brez gnojil, pa preberi še enkrat na vreči kaj ima notri da ne boš mislu da je samo guano
aja pa preveč vode drži ta balkonika. Vsam tistim ki nucate hesi gnojila to zemljo močno odsvetujem, tisti ki pa znate boste z bilo kako zemljo sfurali.
pa tako za info
to kar se prodaja sploh ni zemlja nego soilles mix hihihihihi ker zemlje nima prou nobena komecjalna varjanta notri
Navsezadnje sem tudi sam poizkusil skoraj vse zemlje in se mi je nekako oblikovala moja najljubsa mesanica. V tako "mocno" zemljo seveda ne gre sejati, ker bodo sejancki sigurno ozgani. Kak mesec stara rastlina pa ze prenese tako mesanico. Do konca potem ni treba vec gnojiti, rastlina pa se lepo razvija. V zadrzevanju vode pa ne vidim nic slabega. Pac manj se zaliva, da ne utopis korenin. Navadit se je treba 