Quote:Quote:
Kako bos pa vonj skril, ko bojo zacele cvetet?
ja z 2 venta bom s kolenom povezu pa pol dal čez filter,drugač bo pa povsod razen pokrova vodotesno use,na pokrovu pa bo itq tm 20kg uteži tkoda bojo tud vrata kar dobro zaprta...
drugač grem ob 4 deske nabavt tkoda zaželti mi srečo![]()
![]()
sej če boš mel en vent za not, pa dva (močna?) za ven, pol ti ni treba skrbet glede vrat ker bo itak podtlak, pa ti bo iz vseh malih luken srkalo notr zrak, pa nebo mogu it vonj ven (oz bo šel pač čez venta za ven kjer bo itak filter)
drugač pa pomoje ti še ni treba tak hiter nabavit karbonskega filtra...js že mam par tednov indoor eno indico na vege, pa zdle že par dni na cvetu, pa še nič ni vonja?

