NGB growbox (not get busted)

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
borat
Prispevkov: 261
Pridružen: 02 Mar 2007, 21:06

Re: NGB growbox (not get busted)

OdgovorNapisal/-a borat » 27 Jul 2009, 15:11

Quote:

Quote:

Kako bos pa vonj skril, ko bojo zacele cvetet?



ja z 2 venta bom s kolenom povezu pa pol dal čez filter,drugač bo pa povsod razen pokrova vodotesno use,na pokrovu pa bo itq tm 20kg uteži tkoda bojo tud vrata kar dobro zaprta...
drugač grem ob 4 deske nabavt tkoda zaželti mi srečo




sej če boš mel en vent za not, pa dva (močna?) za ven, pol ti ni treba skrbet glede vrat ker bo itak podtlak, pa ti bo iz vseh malih luken srkalo notr zrak, pa nebo mogu it vonj ven (oz bo šel pač čez venta za ven kjer bo itak filter)

drugač pa pomoje ti še ni treba tak hiter nabavit karbonskega filtra...js že mam par tednov indoor eno indico na vege, pa zdle že par dni na cvetu, pa še nič ni vonja?

sethom
Prispevkov: 226
Pridružen: 03 Apr 2009, 18:10

Re: NGB growbox (not get busted)

OdgovorNapisal/-a sethom » 28 Jul 2009, 19:30

ja sry da še nism gor fuknu fotke sam stvari so se mal zakomplicirale ampak projekt gre dalje in ju3 dobite fotke :d
Ewery leaf has 2 sides...
But only 1 leafe is beutifull on both sides...

sethom
Prispevkov: 226
Pridružen: 03 Apr 2009, 18:10

Re: NGB growbox (not get busted)

OdgovorNapisal/-a sethom » 29 Jul 2009, 17:07

eto čez kakšni 2 uri dobite fotke ,lukne so izvrtane pa use sam nmorm sam skp dt omaro ker je prevelka...
Ewery leaf has 2 sides...

But only 1 leafe is beutifull on both sides...

borat
Prispevkov: 261
Pridružen: 02 Mar 2007, 21:06

Re: NGB growbox (not get busted)

OdgovorNapisal/-a borat » 29 Jul 2009, 17:17

cant wait

sethom
Prispevkov: 226
Pridružen: 03 Apr 2009, 18:10

Re: NGB growbox (not get busted)

OdgovorNapisal/-a sethom » 29 Jul 2009, 17:35

Quote:

cant wait



zakaj a da me boš lahk kritiziral...
pa dons bom sam fuknu notr lak za les pa lukne za vente bom izvrtu
Ewery leaf has 2 sides...

But only 1 leafe is beutifull on both sides...

borat
Prispevkov: 261
Pridružen: 02 Mar 2007, 21:06

Re: NGB growbox (not get busted)

OdgovorNapisal/-a borat » 29 Jul 2009, 18:33

ne, ker me zanima, zakaj bi pa kritiziru?

jimmy20
Prispevkov: 212
Pridružen: 16 Jun 2009, 18:49

Re: NGB growbox (not get busted)

OdgovorNapisal/-a jimmy20 » 29 Jul 2009, 18:39

zmeri je zanimivo ko kdo dela box:d se sploh če je stealth

brener
Prispevkov: 83
Pridružen: 06 Avg 2008, 21:01

Re: NGB growbox (not get busted)

OdgovorNapisal/-a brener » 29 Jul 2009, 19:14

uf ja jst tud komi čakam slikce, can't wait...

borat
Prispevkov: 261
Pridružen: 02 Mar 2007, 21:06

Re: NGB growbox (not get busted)

OdgovorNapisal/-a borat » 29 Jul 2009, 20:17

js mam drugač tud ubistvu en tak growbox ki bi se mu dalo rečt not get busted...:D

mam v eni fini (beli) omarci 70w hpsjko, pa en tamal vent za komp (na zadnji strani omare) za not, enga da notr piha, pa dva 12cm venta za ven (tud na zadnji strani) pa štarter pa dušilko mam v takem ohišju ko je drugač za usmernike...sam niti nism rabu taga growboxa ker mi mat pa fotr ne težita, pa veta da mam, ampak vseeno men lepše zgleda ;D


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron