vaš INDOOR

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
sweed
Prispevkov: 6
Pridružen: 23 Jun 2010, 00:05

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a sweed » 14 Okt 2010, 12:59

Za rožce sploh ni panike...jaz sem jih imel tudi n 38"C pa ni blo nič narobe, seveda sem kasneju porihtal...vlaga pa j tudi uredu, panika bi bila 60-70+ na cvetenju seveda, za rast pa je lahko malo višja. Tako da so rožce zelo odporne, sam z gnojili pa je treba biti pazliv.

iksd
Prispevkov: 512
Pridružen: 06 Sep 2010, 16:29

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a iksd » 14 Okt 2010, 20:41

bolj jo jebejo čiki kokrn kanon, itx pa oboje ni dobr..sj maž sihr kšn balkon al pa vn stopš če je nuja

lion
Prispevkov: 861
Pridružen: 14 Nov 2008, 17:18

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a lion » 14 Okt 2010, 20:50

pripali pa nena se prevec sekiraj
When life puts stones in your way
build something nice out of them
Loesje

Gost

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a Gost » 15 Okt 2010, 10:06


Athlete
Prispevkov: 134
Pridružen: 01 Maj 2010, 20:23

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a Athlete » 15 Okt 2010, 13:08

Lepa je

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a jazo » 15 Okt 2010, 16:45

Extasy...tako kot ti je sweed povedov. Ni panike do ene 33 stopinj. Tut sam sem imel problem s temperaturo oz..ga mam še zmeraj. Neče past pod 32 stopinj, pa bi jo rad zbil pod 30 . Bomo neki pogruntal. Ampak ti pravm, ne sekiraj se. Moj prvi grow je potekal na podstrešju ( ene 3 leta nazaj), ki ni bilo izolirano, sredi poletja, temperatura je narasla tudi čez 40 stopinj, ko je bila luč prižgana, pa so rože zelo lepo obrodile .

še takratne slike




lp
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 15 Okt 2010, 16:59

Js mam problem sam pod žarnico kjer je 30-32, drugje je pa lepo 27 . Ko je pa žarnica na off pa najnižje pade do 23.5 stopinj, kar se mi zdi boljše kot 20 no Si bom tu zamarkiral če slučajno zgubim beležko da so danes šle na 12/12 Uglavnem sej recimo do kake 38 še ne bo umrla, ampak se rast zlo upočasni.

Uporabniški avatar
jah
Prispevkov: 651
Pridružen: 09 Okt 2010, 13:14
Kraj: Mariborska cesta 7, Celje

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a jah » 15 Okt 2010, 20:57

Quote:

Evo moj grow. v 5 tednu rasti.
Crimea blue
http://www.shrani.si/f/40/EP/16qYAOFb/15102010454.jpg

http://www.shrani.si/f/j/Cz/37RcS8tk/15102010455.jpg

So OK ?
Peace !




kok rat na teden zalivas? Imam obcutek da je mogoce malo prevec vode. Sklepam po rdecih seblcah od listov. Lahko da se motim. Drugace pa izgledajo lepe
welcome to my lab where you can choose your own dreams.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.