Box: 65 × 50 × 50 (višina je omejena na max. 65-70cm, š in d po potrebi)
Luč: 70w hps (za vegetacijo in cvetenje, bo ok?)
Poskusil bi z lemon skunk, scrog verjetno 2 bilke (al bi kr 4?).
- Feminizirane semenke al regular? Klonov žal ne dobim.
(Se nagibam k feminiziranim, nočem tvegat pri 2 rožcah)
Še spisek opreme:
Box 65×50×50, 70w hps kit, folija (mylar, diamond al črno bela?)
karbonski filter (homemade)
vhodni in izhodni ventilator (kakšen vent bo dovolj močen za filter? zaželjen link do cenejše varjante)
sonoconnect cev (predvsem za zvočno izolacijo)
analogni timer za luč, merilec vlage in temperature
lončki (kakšne dimenzije? je sploh potrebno presaditi v večje lončke?)
zemlja (easy mix, že pognojena, 15% perlitov, uredu?)
Se opravičujem za mojo nevednost, ponavljajoča se vprašanja, ampak zanima me vaše mnenje za točno ta primer. Hočem se maksimalno pripravit, teoretičnega znanja je vsak dan več, izkušenj pa še nič.
Ps. Ma kdo izkušnje s tole stranjo? http://freeweb.t-2.net/growshop/index.htm
Hvala za odgovore, res vsak nasvet mi bo prišel prav. Če nej spremenim ta načrt pa le povejte!

