[Vodič] - Izdelava vegi boxa

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
Gost

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a Gost » 17 Jun 2008, 23:44

Hy..jst sm tud enkrat mislu tam dat pod posteljo....v:d:š = 0,20:2:1,50 --a se bi dal to nekak naredit??da bi jo pustu 10 cm da raste gor..pol pa bi jo uvil..itd..

OriginalGanjata
Prispevkov: 428
Pridružen: 14 Maj 2006, 22:56

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a OriginalGanjata » 17 Jun 2008, 23:57

vse se da če se hoče
Man who go to bed with itchy ass wake up with sticky fingers.

LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 18 Jun 2008, 00:10

pomojm bi se dalo bolš narest če bi celo stvar dvignil, da bi bila pač zelo plitva (širina 20cm) omarica, ampak visoka 2m.

pa še zmer se jo da za omaro skrit recimo.
kaj mislte?
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

OriginalGanjata
Prispevkov: 428
Pridružen: 14 Maj 2006, 22:56

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a OriginalGanjata » 18 Jun 2008, 00:12

ja to bi se pa dalo
Man who go to bed with itchy ass wake up with sticky fingers.

KELT
Prispevkov: 23
Pridružen: 07 Jun 2008, 23:29

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a KELT » 18 Jun 2008, 14:44

Ja meu bi zaradi tastarih. @Vrtnar: za omaro ne morem dati niti 10cm široke zadeve, ker se takoj opazi kako je bilo prej postavljeno-sem tudi že to poskušal. Ležeče ne bi šlo zato, ker korenina ne bi imela dovolj prostora, ali je tudi problem zaradi same rastline?

LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 18 Jun 2008, 16:28

premalo višine in za korenine in za zelene dele rastlin in za verhe in za luč...
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a volkds » 18 Jun 2008, 18:08

kšnih 10 ti manjka pa bi mogoč lahko z fluoro naredu...

Gost

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a Gost » 18 Jun 2008, 20:17

Lp..zanima me še na kakšni višini se že lahko pregradi samice za vrhe...kako je minimalna višina boxa..aja pa še to. A je dovolj da je rastlinca 7 sm v zemlji in da ima korenine bolj v širino raztegnjene??Hvala v naprej

OriginalGanjata
Prispevkov: 428
Pridružen: 14 Maj 2006, 22:56

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a OriginalGanjata » 18 Jun 2008, 23:50

prvega vprašanja nism razumel ...bolš je da grejo korenine v globino kot pa širino, sam ne bo pa zlo narobe če bojo šle v širino.
Man who go to bed with itchy ass wake up with sticky fingers.

link_up
Prispevkov: 66
Pridružen: 04 Avg 2005, 13:25

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a link_up » 23 Jun 2008, 09:30

update

box je skoraj koncan. Potrebno je se montirati dve dodatni lucki na stranici in dva dodatna ventilatorja. Kaj pravite ? Kaksen lepotni oz. konstrukcijski popravek?





Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.