pipa za travo

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
rutar
Prispevkov: 21
Pridružen: 21 Feb 2009, 10:31

pipa za travo

OdgovorNapisal/-a rutar » 21 Feb 2009, 10:38

Pred parimi dnevi mi je prjatu prnesu pipco..je lesena, zgoraj ima posodico,ustnik, na sredini pipe pa ima še luknjo. ali mi lahko kdo pove kako uporabljati to pipo za kajenje trave

lp

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: pipa za travo

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 21 Feb 2009, 11:10

heh...isto ko za kaj drugega...daš bat v posodico prižgeš pa vlečeš...držiš lukno dol, potegneš, spustuš lukno pa še enkrat fejst potegneš...

rutar
Prispevkov: 21
Pridružen: 21 Feb 2009, 10:31

Re: pipa za travo

OdgovorNapisal/-a rutar » 21 Feb 2009, 15:08

aha ok thx..kako se vam pa kej zdi drgač čez tole pipco kadit?a se kej bl pozna zadetost če kadiš prek pipce al je joint še vedno bolš

uncle_bud
Prispevkov: 961
Pridružen: 01 Apr 2008, 21:01

Re: pipa za travo

OdgovorNapisal/-a uncle_bud » 05 Mar 2009, 23:52

sicr mal offtopic ampak nimam niti pojma kam bi dal

s cem je najbols scistit grinder. ker je tak mastn da se komej da ga vrtet. sm probal z alkoholom samo grejo samo kristalcki dol. mastno je pa vseeno.
ma kdo kako idejo ?
Let the positive vibes reach and teach you...

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: pipa za travo

OdgovorNapisal/-a BIG » 06 Mar 2009, 09:24

un mali brenar pa zakur
Enjoy what is natural

hasan
Prispevkov: 231
Pridružen: 26 Dec 2007, 14:46

Re: pipa za travo

OdgovorNapisal/-a hasan » 07 Mar 2009, 00:23

hehe js sm lepo si enkrat uzeu čas in ga sčistu z raznimi nožki....pač takimi da sm lahko u usako luknco pršu
pa sm dubu skor za jointo haša...
3, 2, 1 in - nasvidenje, Zemlja!

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: pipa za travo

OdgovorNapisal/-a weedster » 15 Apr 2009, 20:27

nisem najdo druge teme zato bom tu kar vprašo. A ve mogoče kdo ki bi dobil tako* stekleno pipo nekje okoli mb-ja oz. če ma kaki online shop v sloveniji:

* tako:



ali neke takega



peace
<3 Mary Jane !

uncle_bud
Prispevkov: 961
Pridružen: 01 Apr 2008, 21:01

Re: pipa za travo

OdgovorNapisal/-a uncle_bud » 15 Apr 2009, 21:05

huh. online v sloveniji nism nikjer vidu. vem pa da ma bazzar v kranju. za lj nevem.


te so res the best ane
Let the positive vibes reach and teach you...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.