Poplave in škoda na pridelku!

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Poplave in škoda na pridelku!

OdgovorNapisal/-a BIG » 22 Sep 2010, 14:17

Men je kanu odneslo
Enjoy what is natural

dzezvick
Prispevkov: 480
Pridružen: 11 Nov 2008, 08:03

Re: Poplave in škoda na pridelku!

OdgovorNapisal/-a dzezvick » 11 Okt 2010, 22:02

Ej rabm svetovanje. Potrgou sm kar mi ni odnesla voda, ampak je blo potoplen pod vodo. Vrhe sm posušu, zadeva pa je taka da ma ful zemle okol vrhov in v njih. In sm suh vrh za štos probu kaj bi blo če bi ga splahnu pod vodo pa mal umil pa spet posušil. No ko sm to zdrobil je blo še ful zemle not, pa vonj ma tak po reki. To pomoje za kadit ni, da se neb ker okužu s kakimi fekalijami, če bi delou ice haš bi še nei tega prahu od zemle meu u hašu (k posušiš vrh je to res nek rjov prah k je bla voda blatna), tko da pomoje edin če bi honeybee naredo. Kaj pa vi mislte?
Arabska molža je zakon!

lion
Prispevkov: 861
Pridružen: 14 Nov 2008, 17:18

Re: Poplave in škoda na pridelku!

OdgovorNapisal/-a lion » 12 Okt 2010, 10:59

Verjetno bi tut v honeyu ostalo neki fekalij pa mulja ...ugibam.
kira beda od sezone
When life puts stones in your way
build something nice out of them
Loesje

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Poplave in škoda na pridelku!

OdgovorNapisal/-a BIG » 12 Okt 2010, 11:06

eh kake fekalije ljudje, sej je pršlo mal gor iz kanalizacije, zihr pa ni drek vmes med bilkami, veste kakšn tok je to, odpadne vode ni blo niti za 0.1% jst bi naredu honey, al pa maslo, kaj pa stvari iz supermarketa, kilo mesa za 3€, pa je treba vzgojit,prpravt, pakirat, prpelat iz romunije, tle prodat, pa še kak postopek sm najbrž spustu, smoke that shit
Enjoy what is natural

lion
Prispevkov: 861
Pridružen: 14 Nov 2008, 17:18

Re: Poplave in škoda na pridelku!

OdgovorNapisal/-a lion » 12 Okt 2010, 14:27

ma okuzil se najbrz nebi pa itak koliko folk dreka skadi pojma nima
sam kadil nebi to puno zemlje , tejst like river skunk

vas so poplave mene pa vse ostalo od koz do suse kar je prezivelo so mi pokradli alpa je pozrla plesn pa zgnile korenine se za cez zimo nebo dosti .
pa vseeno je lustno
dzezvick a ti naberem kostanja pa podkuri ce drugo ne
When life puts stones in your way

build something nice out of them

Loesje

dzezvick
Prispevkov: 480
Pridružen: 11 Nov 2008, 08:03

Re: Poplave in škoda na pridelku!

OdgovorNapisal/-a dzezvick » 12 Okt 2010, 19:11

Heh šenkam nekomu pol kile zemlje, vmes je mogoče malo thcja...taste like river skunk...to mi deli. Ja za kostanj podkurd bi blo, bi se mal thcja nabral okol njega, sam pizda pomoje neb dobr gorel k zemla baje ne gori
Arabska molža je zakon!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.