Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
Lana
Prispevkov: 232
Pridružen: 11 Mar 2005, 16:59

Re: Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

OdgovorNapisal/-a Lana » 29 Mar 2005, 14:39

Jaz bi rekla, da ti udari v glavo bolj kot v noge, hehe. Zbistri ti misli, pure mind. Tko nekako.

mastaP
Prispevkov: 262
Pridružen: 26 Jan 2005, 16:36

Re: Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

OdgovorNapisal/-a mastaP » 29 Mar 2005, 15:02

A bi ker vedu povedat kaj drugace pomeni kratica CBD?

LP, Masta

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

OdgovorNapisal/-a Classic » 29 Mar 2005, 15:08

Quote:

A bi ker vedu povedat kaj drugace pomeni kratica CBD?

LP, Masta




CBD = cannabidiol
vsi smo

bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

OdgovorNapisal/-a bluu » 29 Mar 2005, 15:21

Quote:

In kakšni so občutki, ko si high? Se mi zdi da js še nikol nism bil...




Kr naenkrat postaneš ustvarjalen, z pozitivno energijo, dobrim smehom, lahke noge in telo, ni varjante da bi lahk sedel pr miru, ne zamori nkol, skratka nebesa za dušo etc.. tk je pr men...
lp

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

OdgovorNapisal/-a Andrej » 29 Mar 2005, 15:23

...joj, te pa sem jaz zdaj v nebesih,....
God must love crazy people. He made so many of them.


ble
Prispevkov: 180
Pridružen: 22 Jan 2005, 22:15

Re: Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

OdgovorNapisal/-a ble » 29 Mar 2005, 15:24

Aha ... kokr razumem, si stoned pol ko bi biu pr mir, se po možnosti mal nasmeju še ... uglaunem biu črnogorc na stereoidih
hehe, temu jst pravm ZEN faza ... pač stanje (če se ne spreminja temperatura, prehod na toplo loh potencira use skp), ko loh spohaš kokrkol hočš, pa ni kake bistvene razilke...
ne upaš!

rastaman
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Mar 2005, 07:24

Re: Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

OdgovorNapisal/-a rastaman » 30 Mar 2005, 09:23

Po moje je še največ odvisno od trenutnega razpoloženja, že pred pohanjem. Potem se stvar samo še mal okrepi, al na dobro al na slabo. Pa tud najbolj slabo, ni tako slabo, da bi blo za paniko zganjat. Vsaj men ne, nekatere pa mal panika grabi, kaj pa vem...
jamajka, ki te ljubim jamajka

partibrejker
Prispevkov: 16
Pridružen: 23 Dec 2004, 19:33

Re: Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

OdgovorNapisal/-a partibrejker » 31 Mar 2005, 19:10

če se potem ko si nakepan odločiš, da greš ven na drink ali podobno si HIGH, če pa se odločiš da boš rajši doma in gledal tv in bluzo pa si STONED

Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

OdgovorNapisal/-a Strom » 31 Mar 2005, 20:35

K sm se ga na Krvavcu zapušiv sm bil HIGH, k sem ga pa na Kamenjaku sm bil pa STONED.
Šta ima




Ares
Prispevkov: 632
Pridružen: 26 Jan 2005, 12:56

Re: Kaj vpliva ali smo high ali stoned?

OdgovorNapisal/-a Ares » 31 Mar 2005, 20:49

LOL


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.