Èistaki vs nečistaki

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Èistaki vs nečistaki

OdgovorNapisal/-a niga » 18 Apr 2007, 22:44

Ja mene komad zagifta ko izdihnem,če je huda trava, sam to je zaradi kanabinoidov pomoje, če ne druzga ti usaj fajn bronhije prepuca, drgač se pa mnj naduvaš pa je!

Citat:
" Nekaj so ze pisali menjave glede tobaka, se sploh kaj splaca al je tobako le tobako?"

Ej jest sm iskov dolg cajta in povsod ta nadomestek, ker sm mislu da morm nujn mešat, pa mi ni ratal, to je pomoje tko kot iskanje svetega grala k ga sploh ni!

Poanta pri tobaku je, da je tako dobr za kadit, ravno v tem da ti nikotin zagotovi užitek že ob prvem in usakem naslednjem dimu. Zato tut tistim, ki ne pohajo čistake ob kajenju čiste neki manjka, pa sigurn to ni tejst tobaka!
Sicr jim je pol loh kul ko so zadeti sam samo kajenje jim glih ne nudi užitkov. (Tko sm se tut jest skiniv tobaka, laži prebrodš pomankanje nikotina, ko si zadet!)

Sej če mal bol pomisleš vidš da ljudje uglavnem kadijo travo pa tobak ali pa mešanco! To pa zato ker tobak daje užitke med kajenjem, travca pa en super efekt po kajenju eni pa pač radi oboje združjo!

Ma sej s travo bi se dal kej mešat, ker bi bil itak na koncu deležen zadetosti, sam nima smisla da bi se več dima udihvov, sam zato da bi dl kadu ker itak ni filing če ni nikotina! (razen če je čist premočna vutra pa se to je bolš za zdravje da ne mešaš (poanta potentnosti medicinske konoplje))

Breznikotinskih čikov pa nav noben dolg kadu, pa tut če so bolši za kadit od navadnih, ker pač ne bo deležen užitkov nikotina ob kajenju. Tobačne industrije že vejo zakaj ne dajejo kej druzga not!

Čistaki so zakon zakva bi kej mešov! le čistak zagotovi originalni zadetek odkar jih poham sm vsakič prelepo zadet, kot da bi na novo odkril čare travice

dlesja4
Prispevkov: 93
Pridružen: 12 Apr 2007, 17:21

Re: Èistaki vs nečistaki

OdgovorNapisal/-a dlesja4 » 19 Apr 2007, 16:46

jas pač sem sel na eno s kolegom ki pa je naredo pravo nikotin petardo!!
cigaret ne kadim in zato mi je postalo slabo.zadetosti sploh nisem čutil!!
vsi za čistake (pa bong)!!!
sorry za off topic!!!
lp

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Èistaki vs nečistaki

OdgovorNapisal/-a niga » 20 Apr 2007, 01:02

sej nis zašu off topic, kle je dobrodošlo vse kar se tiče čiste trave, pa tut kar se tiče nečiste!


bong = ekonomija, zdravje in zadetek
čistak = užitek, zabava in luksuzni zadetek

deathrow1
Prispevkov: 65
Pridružen: 11 Jul 2005, 17:22

Re: Èistaki vs nečistaki

OdgovorNapisal/-a deathrow1 » 20 Apr 2007, 11:43

No jaz kadim večinoma nečistake.Tu pa tam pa zapaše tudi čistak in takrat me fajn prbije.
To je itak zakon, ko si tako faken high:D

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Èistaki vs nečistaki

OdgovorNapisal/-a niga » 20 Apr 2007, 13:54

Maš prov, s čistakom res gun hud high dožviš, če mešaš, pa staf razredčiš in sploh ni gunga hudga vrhunca, ki pride šele po neki cajta za tabo.

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: Èistaki vs nečistaki

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 20 Apr 2007, 17:47

probite z damiano mešat, men je bolš kot čistak al pa mešanca tobaka.

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Èistaki vs nečistaki

OdgovorNapisal/-a niga » 20 Apr 2007, 20:45

Jest sm se odloču, da bom dones kr skadu mešanico ala tuti fruti čistak! Ker že dolgo šparam najrazličnejši staf, pred kratkim sm pa še en skunk dobu!

Tko da bom dov v čistaka usakega po malo!

skunk + hašiš + domačica + vijola =

komi čakam

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Èistaki vs nečistaki

OdgovorNapisal/-a niga » 20 Apr 2007, 20:47

damjana mal preveč prekrije tejst oziroma okus trave ne pride tok do izraza, jo je pa super kadit s hašišem

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Èistaki vs nečistaki

OdgovorNapisal/-a niga » 20 Apr 2007, 22:51

Chaos je v neki drugi temi napisal:

"jst tud še nikol nism vidu folk k bi sam čistake kadiu....mi zmer mešamo s čikom, razn k navijamo u blunte(sam tja gre pa itak 2grama in da to sam spušiš si čist nablojen. in kok si vi vržete u baso za čistaka? gram? k to je pol slaba lastnost če nimaš doma posajen in morš kupvt....keša zagoneš še več kt ponavad.
drugač sm pa eno dobro slišu: ČE NI TOBAKA ZVIJ ČISTAKA!"



Jest odkar pržim čistake, ponucam celo manj keša kot preh, k sm mešov s tobakom, roba pa mi še pomalem ostaja, k mi nikol prej ni!
Učasih sm si zvijov minimal 3-4 ðole na dan, zej pa maksimalno eno ostalo pa na bong če sploh!

Drač si pa dam tm ene pol grama v zvitek, pa še to ne skadim v enem šusu ampak v dveh, če ne celo v treh delih!

To je drgače zmotna trditev, da tisti k pržijo čiste ponucajo več, po mojih izkušnah ponucajo manj kot pa tisti ki mešajo z tobakom!
Razlogov za to je več:
1. ne čutiš več take potrebe po kajenju ðointa ker le ta nima nikotina
2. rabiš manj za isti efekt (razlog je v tem da je stopna zadetosti zelo odvisna od prejemanja določene količine kanaboidov v daločenem času, to pomeni več jih naenkret večji je efekt)
3. zadaneš se ga res takrat ko maš čas in ka hočš bit res zadet (ne zadevaš se ga kar tako)
4. mogoče tut več bonge pa pipce uporabljamo kot pa tisti ki mešajo (nism siguren je odvisno od posameznika)
6. le redki so sposobin pokaditi tri čistake ali več na dan (če mešaš pa lahko komot pokadiš 1,5g stafa ali več na dan, ker se učinki raztegnejo)
5. pa še kej bi se našlo (probi sam začet za neki cajta kadit čistake pa boš vidu koliko boš ponucov)

Vse to govorim, ker sm pred mesci tud sam kadil mešance s tobakom! Moj brat pa še zmeri to prakticira, tko da tut tuki vidm razliko, ker je on vedno brez mrvice, men pa roba ostaja, tko da se prevečkrat zgodi da mu posojam staf!
Aja pa tip ful več od mene sprži, preh sva bla pa čist ista pržula!


Zej me pa še zanima kok tisti, k kedite čistake skadite in kok tisti, k mešate pokadite na dan!
Evo da vidmo primerjavo!

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Èistaki vs nečistaki

OdgovorNapisal/-a niga » 20 Apr 2007, 22:57

No zj pa zares letim na tuti fruti čistaka!
LP


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron