čuden flash ....

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: čuden flash ....

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 17 Avg 2007, 14:15

Quote:

ka pomeni bit orenk zadet zveš ko poješ 6 iber kukijov






testirano vceraj

fukchang
Prispevkov: 182
Pridružen: 19 Feb 2007, 22:40

Re: čuden flash ....

OdgovorNapisal/-a fukchang » 18 Avg 2007, 20:14

ehh, saj naš Carlose je fajn poba,...
...a resnica je! Da je današnji Heft, Sorte, Trava parX močnejša od vsega pred 15inveč leti. To je jasno, eni pač še vedno sanjajo nekaj,...joj kak je blo fajn,...
Ja je blo!, a trava je danes 10x močnejša kot pred 15inveč leti, to je fakt, pa jaz kadil te kaj,al ne,... nima veze.
To Kar se danes da nardit(InandOut), se takrat ni dalo; pa lahko jugonostalgiki bluzte kar čte.
2000in+vrst-sort je zdaj???!!! Odličnih!
Takrat pa... eh dajtenosratmedvedupodpazduho...
banda je back in med

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: čuden flash ....

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 18 Avg 2007, 21:31

hehe bandidos.. mi amigos

upam, da se zavedate, da se je svoje čase slovenski outdoor izvažal na nizozemsko

tak limaste trave nikoli več nisem držal v roki. to je bilo 10-11 let nazaj. pa tudi še nisem slišal za sorto, ki bi tolko ljudi olupla do prstov na nogah. je pa tudi res, da zame ni vonja in tejsta lepšega od plancka , zaenkrat

ffs.. bilo dobre i jebeno slabe vutre, ko i danas jebovas..

OriginalGanjata
Prispevkov: 428
Pridružen: 14 Maj 2006, 22:56

Re: čuden flash ....

OdgovorNapisal/-a OriginalGanjata » 19 Avg 2007, 17:22

Se strinjam z carlosom, sam bi se pa tut bridružu Bandi in njegovemu mnenju. Res je da je trava danes močnejša, res je da se je 15 let nazaj ddalo dobit kvalitetno. Vendar je v zadnjih letih število groverjev hitro zrastlo, dost ljudi, takih starejših, z družinam in podobno se odloča za gojenje lastne trave. In kaj hočem s tem povedat?! V današnjem času je dobra trava, včasih je tut bla...sam po mojih izkušnjah je dobre trave zdj vedno več kar je seveda super, samo je problem v tem da ma folk dobro travo večino zase. Zato se na ulici še vedno prodaja zelo čudna trava. Mi je včasih kr groza kaj kadit kar ni mojega...pa čeprav je dobre trave dost, sam kake fleše dobivam po travi z ulice, res čudne...glavoboli kljub temu da zgleda super, slabost in podobno. Upam da me je kdo razumel, če ne se opravičujem.
Man who go to bed with itchy ass wake up with sticky fingers.

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: čuden flash ....

OdgovorNapisal/-a sleak » 19 Avg 2007, 20:44

to je to
Growing is legal. Don´t believe the cops...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.