Je že koga obrnilo?

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
OriginalGanjata
Prispevkov: 428
Pridružen: 14 Maj 2006, 22:56

Re: Je že koga obrnilo?

OdgovorNapisal/-a OriginalGanjata » 05 Jul 2006, 12:56

Un pozdrav soncu je lahko tut zlo nevaren.....
Man who go to bed with itchy ass wake up with sticky fingers.

zarni
Prispevkov: 285
Pridružen: 14 Apr 2005, 13:14

Re: Je že koga obrnilo?

OdgovorNapisal/-a zarni » 05 Jul 2006, 18:53

Js pa vsakič, ko se lotim kere koli substance, ki reagira z receptorji v buči, najprej poskušam čim več zvedet o njej. Potem pa grem v vse kot v spirituelno izkušnjo (ne vem kako naj drugač povem) in zato zmer kontroliram kar se dogaja z mano. A ni tko? Al pa mam fizikalno previsoki prag za THC.

Pizda kurčevi vojaški helikopterji mi preletavajo glavo lih.
White Lemons Super Hazed Widow

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: Je že koga obrnilo?

OdgovorNapisal/-a sleak » 05 Jul 2006, 20:40

ja, helikopterjev vojaških je pa full tud na našmu koncu...
kdo ve, mogoč kej iščejo
sej yoke
Growing is legal. Don´t believe the cops...

zarni
Prispevkov: 285
Pridružen: 14 Apr 2005, 13:14

Re: Je že koga obrnilo?

OdgovorNapisal/-a zarni » 05 Jul 2006, 22:27

Quote:

upam da veste kaj je podmornica?




White Lemons Super Hazed Widow

joe
Prispevkov: 595
Pridružen: 16 Apr 2006, 18:42

Re: Je že koga obrnilo?

OdgovorNapisal/-a joe » 05 Jul 2006, 23:21

čudno le kaj je to
Don*t drink and drive , smoke and fly:D

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: Je že koga obrnilo?

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 06 Jul 2006, 09:57

podmornica razreda tajfun z 200 100 megatonskimi jederskimi konicami parkirana v bohinjskem jezeru

joke...


podmornica je način ko počepneš skupi s kolegom. Narediš tunelček iz dlani in kolega ti daje shot ko se skupaj počasi dvigujeta.. zabije še huje če malo se malo nadihaš v čepečem stanju ,) phun

nism pa že dolgo delu tega mormo mal nostalgije sprobat spet

ibi23
Prispevkov: 197
Pridružen: 11 Maj 2006, 22:39

Re: Je že koga obrnilo?

OdgovorNapisal/-a ibi23 » 06 Jul 2006, 13:01

Btw...podmornica je v našem slengu krigl piva v katerega potopiš štamprle vodke in vse skupi eksaš ...druga zadeva z podobnimi učinki
Let the nature thrill you

INKVIZITORKA
Prispevkov: 670
Pridružen: 16 Jun 2005, 08:27

Re: Je že koga obrnilo?

OdgovorNapisal/-a INKVIZITORKA » 06 Jul 2006, 13:08

hja pr nas tut, sam da je namest vodke rum ( bolš okus )

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Je že koga obrnilo?

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 06 Jul 2006, 13:31

podmornica je z rumom ja:D ne z vodko:D


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron