Quote:
Preden kdor kol kerkoli trdi, naj se prej pozanima.
V kofišopu več kot 30 ne dobiš ( nesmejo več dat ) - in za
to tridesetko bojo 100% javli - ker tak bo sigurno šel v 2,3,4, šope.......
hektor, kaj javijo?
a to zgleda tako?:
Halo a je to nemska policija?
Danes od 19:34 je pri nas en tip v adidaskah s kostanjevimi lasmi kupil 30g našega hempa.
Halo, a je to belgijska policija?
Danes od 19:34 je pri nas en tip v adidaskah s kostanjevimi lasmi kupil 30g našega hempa.
Halo a je to francoska policija?
Danes od 19:34 je pri nas en tip v adidaskah s kostanjevimi lasmi kupil 30g našega hempa.
Halo a je to angleška policija?
Danes od 19:34 je pri nas en tip v adidaskah s kostanjevimi lasmi kupil 30g našega hempa.
Halo a je to mednarodno letališče?
Danes od 19:34 je pri nas en tip v adidaskah s kostanjevimi lasmi kupil 30g našega hempa.
pol pa ni čudn, da majo tolk drago konopljo...mater enih stroškov...no, al kako to zgleda?


