amsterdam

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a Classic » 03 Apr 2005, 22:54

Quote:

Preden kdor kol kerkoli trdi, naj se prej pozanima.
V kofišopu več kot 30 ne dobiš ( nesmejo več dat ) - in za
to tridesetko bojo 100% javli - ker tak bo sigurno šel v 2,3,4, šope.......




hektor, kaj javijo?

a to zgleda tako?:

Halo a je to nemska policija?
Danes od 19:34 je pri nas en tip v adidaskah s kostanjevimi lasmi kupil 30g našega hempa.

Halo, a je to belgijska policija?
Danes od 19:34 je pri nas en tip v adidaskah s kostanjevimi lasmi kupil 30g našega hempa.

Halo a je to francoska policija?
Danes od 19:34 je pri nas en tip v adidaskah s kostanjevimi lasmi kupil 30g našega hempa.

Halo a je to angleška policija?
Danes od 19:34 je pri nas en tip v adidaskah s kostanjevimi lasmi kupil 30g našega hempa.

Halo a je to mednarodno letališče?
Danes od 19:34 je pri nas en tip v adidaskah s kostanjevimi lasmi kupil 30g našega hempa.


pol pa ni čudn, da majo tolk drago konopljo...mater enih stroškov...no, al kako to zgleda?
vsi smo

Gruverka
Prispevkov: 465
Pridružen: 23 Nov 2004, 15:33

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a Gruverka » 04 Apr 2005, 06:53

ja, točno tko jst pravim Classic... pol pa mi Hector ves užaljen neki pametuje, ker mu nekdo reče (očitno več ljudi), da sigurno nima prav... sicer se popolnoma strinjam, da je možno, da javijo nizozemskim policajem, ampak javit jim nimajo pa čist nič koristnega. Torej, dejstvo, da obstaja možnost da kofišopi javljajo večje nakupe nizozemski policiji nima blage veze s tem, da te bojo ustavil... pa tud Nemci so sami, brez Nizozemcev čist dovolj premeteni, da točno vejo kdo je potencialni kandidat

Hektor, tebi pa sam svetujem da nehaš neki v tri krasne palamudit, ker nam niti ti nisi navedel enega pametnega dokaza oz. logičnega sklepa, kako vsa stvar poteka

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 04 Apr 2005, 08:11

Za start - kolega sedi 5 let, pa ni edini, ki so ga na
tako foro dobl.
Sicer pa NL ni deleč - 10 ur vožnje - kdor ne verjame nej
gre u šop pa 30g jev, pa veselo po Nemčiji, če ga ne
bodo že Nizozemci pojebal.
Kot kaže ste pa nekateri že precej robe čez spravl
( glede na poznavanje okoliščin )
Jebim ti signature too long

Gruver
Prispevkov: 804
Pridružen: 18 Nov 2004, 08:19

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a Gruver » 04 Apr 2005, 10:53

hmm, sam mene zanima, kako so ga pa dobili. V coffe shopu ne pokazes potnega lista, niti ne vidijo tvojega avta, ce si le zadost pameten.
Torej je edina opcija, da takoj po nakupu obvestijo policijo, ti pridejo zelo hitro, in ti sledijo do avta?


Lp
"better to rule in Hell, than serve in Heaven"..

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 04 Apr 2005, 11:33

Ah se mi ne ljubi več pisat - Gruvi - NL - pa 30g u šopu nabavt,
pa tuki na forum napisat kako je šlo skoz
Drgač pa - kakšni so že posebni ukrepi SLO Policije?
Jebim ti signature too long

Gruver
Prispevkov: 804
Pridružen: 18 Nov 2004, 08:19

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a Gruver » 04 Apr 2005, 15:02

Ma sej ni vazno, sam meni se zdi nelogicno. Itak se pa take ali vecje kolicine kupujejo drugje in drugace, ne pa v dragih cofee shopih
"better to rule in Hell, than serve in Heaven"..

Shulgin
Prispevkov: 56
Pridružen: 23 Nov 2004, 16:05

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a Shulgin » 04 Apr 2005, 15:16

Ne razumem zakaj sploh švercat. Kupi dol tista semena, ki se ne dobijo v Avstriji ali pri nas , jih zapakiraj v epruveto in si jo vtakni v rit. Tam jo sigurno ne bo noben našel, pol se pa naprej trudi in jo vzgajaj na domači grudi.

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a Classic » 04 Apr 2005, 15:22

Quote:

jih zapakiraj v epruveto in si jo vtakni v rit.




ja v rit če ti to paše, drgač ne vem zakaj????
vsi smo

Tic
Prispevkov: 1164
Pridružen: 25 Nov 2004, 23:50

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a Tic » 04 Apr 2005, 16:03

Quote:

Quote:

jih zapakiraj v epruveto in si jo vtakni v rit.




ja v rit če ti to paše, drgač ne vem zakaj????




Jah, enim paše
left konoplja.org 7.avgust 2005, 22.12


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.