Gverilci vol.2

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
patrik
Prispevkov: 672
Pridružen: 07 Jun 2005, 21:01

Re: Gverilci vol.2

OdgovorNapisal/-a patrik » 07 Jul 2005, 23:10

Če so to kapsi jim zatežiš da kej deljo tm brez naloga.
pa jebote

tumzo
Prispevkov: 27
Pridružen: 27 Jul 2005, 14:20

Re: Gverilci vol.2

OdgovorNapisal/-a tumzo » 23 Avg 2005, 08:57

Hmmmm kaj je blo zdej.Je blo kej akcije al nč?

bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: Gverilci vol.2

OdgovorNapisal/-a bluu » 06 Sep 2005, 19:57

Ja pr meni je bla akcija, naj se tistim, ki so pobrali še nezrelo roke posušijo. Kaki debili, pizda no, bi vsaj počakali, da vredu dozori.. ne morem verjet, sicer jih bom pa dobil, mal okol stopim, pa bom takoj videl kje dogaja,.. smrduhi nesposobni, neučeni, pohlepni. A zdaj je pa dobro, ko nima nobeden nč od tega, ko bodo posušli ne bo vsa skup nč... eh... eh.. eh...

lutka
Prispevkov: 5
Pridružen: 06 Maj 2005, 14:31

Re: Gverilci vol.2

OdgovorNapisal/-a lutka » 09 Sep 2005, 17:48

Mah, kwa se vse krade, se pa ganje ne bo.... Vesel bodte, da vs ne prjavjo, ker jh dost gotov misl, da je to za hors delat al nekej tacga.....

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: Gverilci vol.2

OdgovorNapisal/-a sleak » 09 Sep 2005, 18:21

mislm da folk že ve zakaj mamo posajen, pa nimajo kej prjavlat sploh p krast ker to ni njihova stvar in jih nč ne briga kaj mamo po gozdovih in po stanovanjih
če hočejo nej si kupjo gram al pa svojo posadijo drugač pa
Growing is legal. Don´t believe the cops...

bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: Gverilci vol.2

OdgovorNapisal/-a bluu » 10 Sep 2005, 13:45

Naprej zastava slave na boj junaška kri, za blago očetnjave naj puška govori

klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: Gverilci vol.2

OdgovorNapisal/-a klen » 11 Sep 2005, 11:49

Quote:

mislm da folk že ve zakaj mamo posajen, pa nimajo kej prjavlat sploh p krast ker to ni njihova stvar in jih nč ne briga kaj mamo po gozdovih in po stanovanjih
če hočejo nej si kupjo gram al pa svojo posadijo drugač pa




Drek folk ve, zakaj mamo mi to posajeno...Večina ljudi je neizobraæenih, ne ve o učinkih marihuane, in pol si mislijo 'ja, droge v mojem okolišu ne bo'--_posekajo
Vsaj tako je pri nas, na vasi..
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...

Vitto
Prispevkov: 647
Pridružen: 07 Maj 2005, 14:37

Re: Gverilci vol.2

OdgovorNapisal/-a Vitto » 14 Sep 2005, 13:34

word.
Mah... ne vem če bom še zunaj gojil.... če so jih našli v kvazi pragozdu, jih bodo kr povsot...

samuel
Prispevkov: 461
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:00

Re: Gverilci vol.2

OdgovorNapisal/-a samuel » 14 Sep 2005, 18:49

al mas res nekje na kaki visini,ko se sam bog sto let ne pogleda,drgac pa se ne splaca jebat se s tem....pol pa pred zetvijo pride en alora ,sek sek ,pozaga,unici plac,pridelek,ves vlozen trud...kretensko....dokler se ljudje splosno ne izobrazijo v tem bo beda met zunaj....tako da.....indor,da mas stalen pritok malo stafa....outdor....ni ga cez uzitek,ko te prbije outdor mastica,ki si jo z lastnim svicem ustvaril....tole je res ena prava rit(tema,ko noc,je pa toplo)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.