amsterdam

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
cholt45
Prispevkov: 169
Pridružen: 31 Mar 2005, 17:43

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a cholt45 » 04 Apr 2005, 17:16

Sem še žvercal marskikaj dam spodaj!
Sbloh ni hudo, samo posle malo beče!
Leteči policaji, pa pač moraš imeti srečo in čuden izgled, da te spremečejo!Hector lahko da je bilo samo naključje s tvojim frendom; ali so mu pač modrasi povedali, da je poklical en strejnðer in ga prijavil???
lp cholt
"..have you seen the accident outside..."-The end

rastaman
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Mar 2005, 07:24

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a rastaman » 04 Apr 2005, 20:28

Visiš Panter, tako je tole tu gor. Miljardo napotkov ti dajo ti modeli, vsak po svoje. Zdaj pa vedi kaj ti je naredit...
sam priznat pa moraš, da si k si vse te klobase prebral, že kar ornk pameten a ne?
jamajka, ki te ljubim jamajka

cholt45
Prispevkov: 169
Pridružen: 31 Mar 2005, 17:43

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a cholt45 » 04 Apr 2005, 21:03

En predlog rastaman!
Hitro v puščavo suhi kruh pa vodo žlempat, da še do polnoči doživiš razsvetljenje-spoznanje-bit!

p.s:ne sončnih očal pozabit mr.Puščavnik

p.p.s:Baje da pametne opice rade verjamejo tisto kar jim je najljubše in ne kaj je res!
Panter si bo pa že izbral njemu najlepši pogled na tole stvar, kot si sam rekel jih je kar dosti!

lp cholt
"..have you seen the accident outside..."-The end

panter
Prispevkov: 6
Pridružen: 31 Mar 2005, 17:36

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a panter » 06 Apr 2005, 16:55

rasta prav imaš glede napotkov, kako in kaj za dam. zelo dosti je blo povedanega,mislimo da bi najboljš blo z vlakom,sam pa je ful dolga pot, z avtom se lahko ustaviš mal okolico pogledaš...
veste koliko so vinjete za nemčijo in nl????če bi z avtom šel kje bi blo najboljš mesto za parkirat, da se nebi po centru vozil. ja pa še to kje je boljše rezervirat apartma ali hotel, pri nas ali v damu.

skorc
Site Admin
Prispevkov: 1360
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:08
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a skorc » 06 Apr 2005, 19:46

za Amsterdam vam predlagam da greste z letalom:) iz Brnika.
1,30 minut traja polet..in nato direkt z zeleznico do Amsterdama

Po dveh urah voznje ze kadis:)

123456
Prispevkov: 330
Pridružen: 15 Feb 2005, 15:43

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a 123456 » 07 Apr 2005, 13:53

Glede vinjet jih v Nemčiji ni u nl je pa pomoje tko kot pri nas plačaš navadn al je pa celo zastonj se ne spomnem glih točno.
Drgač pa lahko na AMZS prašaš majo vse podatke.

123456
Prispevkov: 330
Pridružen: 15 Feb 2005, 15:43

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a 123456 » 07 Apr 2005, 13:54

V nemčiji večino avtocest zastonj.

panter
Prispevkov: 6
Pridružen: 31 Mar 2005, 17:36

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a panter » 11 Apr 2005, 14:42

zanima če ima kdo izkušnje glede kupovanja stafa, ne v damu ampak v drugih mestih po nl, naj mi prosim svetuje.

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 11 Apr 2005, 14:49

Utreht - mal pred Adamom cca 50 km.
Krasno NL mesto brez aziatov nigrov in ostale golazni.....
Aja mesto je pa ful umirjeno
Jebim ti signature too long

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: amsterdam

OdgovorNapisal/-a Classic » 11 Apr 2005, 14:53

lol, pa po tulipanih lahk zadet skačeš, hahahaha
vsi smo


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron