Tito z gandjo - vaše mnenje?

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
messino
Prispevkov: 1216
Pridružen: 26 Dec 2004, 13:03

Re: Tito z gandjo - vaše mnenje?

OdgovorNapisal/-a messino » 01 Jun 2005, 19:26

RK
Zapustil Konopljo.org dne 9.5.2007

hippy
Prispevkov: 395
Pridružen: 28 Feb 2005, 20:14

Re: Tito z gandjo - vaše mnenje?

OdgovorNapisal/-a hippy » 01 Jun 2005, 19:30

kul - sm jst nebi dal tolarja takim organizacijam kot so red cross pa unicef pa taka jajca
Naj dajo t. racun tiste druzine pa ce bom mel dnar jim bom pomagal
lp

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: Tito z gandjo - vaše mnenje?

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 01 Jun 2005, 19:51

Kok so nas u kompletu pobil nemci taljani..., pa jih ne sovražmo???
Ni blo tolk umetno skupej držano, kakor sedaj nabijajo.
Kar se pa EU-ja tiče - če še ne vidiš, boš pa kmalu videl
zakaj so si nas tolk želel notr.

Toro kar se tiče pa 3g-jev za lastno potrebe je informacija
od zelo pristojnega vira.Nisem sicer tega v nobenem zakonu zasledil,
zaslediš pa da drogiranje zakonsko ni prepovedano.
Ko pa sta dva ob joli, je pa to že omogočanje in seveda sankcionirano,
če pa ima vsak svojo jolo, je pa to že druga pesem.
Jebim ti signature too long

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: Tito z gandjo - vaše mnenje?

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 01 Jun 2005, 19:57

Sicer pa se mi krasno kreše in za bivši in za sedanji sistem.
Vse kar je - le spoštujem Broza.
Jebim ti signature too long

Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: Tito z gandjo - vaše mnenje?

OdgovorNapisal/-a Strom » 01 Jun 2005, 21:50






kako lahko umetno zavreš sovraštvo v nekom




Lej Stiks ti bom povedov eno zgodbico:

Živelo je 10 bratov.Ker jim je bilo dovgčas in ker so nenehno tekmovali med seboj kdo je bolši in pametnejši je prišlo mnogokrat do fajtov.Sicer so bili nekateri pametnejši vendar so bili drugi spretnejši kar jih je zbalansiralo in fajti so trajali in trajali brez pravega zmagovalca.Ker OČE tega ni mogel več trpeti in ker se je zbal da bodo njegovo naporno delo ki si ga je z leti prigaral uničili si je domislil nekaj trikov.Začel jih je ogovarjati: " pa vi ste bratje, zakaj se prepirate?? imejte se radi! pomagajte en drugemu!spoštujte en drugega! samo tako nebo med vami prepirov in samo tako boste skupaj opravljali z premoženjem po moji smrti.

Bratje sprejmejo novo idejo in ta čudežno deluje.Pomagajo en drugemu, imajo se radi, delo jim krasno laufa in oče je zadovoljen, ker je skrb za nasledsvo ki bi prišlo v krive roke odveč.To traja in traja....bratje živijo v slogi.Nakar se nekega dne eden od bratov zamisli:nas je 10, plačani smo isto a jast delam največ-načrtujem,delam z strankami in pomagam še 3 bratom da sploh opravljajo svoje delo.Rezultat pa je isti:plača in zasluge pa so za vse enake.Najprej proba te 3 brate spraviti na svoj nivo dela in ker vidi da tako ne gre mu kar naenkrat te parole ne dišijo več.Ne more ljubiti svojih bratov če ga iskoriščajo pobirajo pa isti denar in zasluge.Govorijo mu pa da ga majo radi in da morajo biti složni.Ker pri bratih ni rezultata gre k učetu in se mu pritoži.Oče ga posluša in razmisli:bolje da se rešim enega gnilega jabolka in ostalih 9 obdržim pod kontrolo.Biznis bo tudi brez njega delal, čaprav veliko slabše ampak bo delal pa še v složnih rokah bo.Tako upornega sina likvidira in ostalih 9 nadaljuje v slogi in bratsvu.Sistem deluje in čez mnogo let nazaduje.Konkurenca pa med tem časom dela po sistemu kdor je najbolj PAMETN IN SPRETN pobere največ zaslug in jih gladko našiba v vseh elementih.

Nauk zgodbe: kontrola ubija kreativnost in razvoj ter pere možgane zaradi katerih ni napredka

Editet by Štrom


Kontrolo EU in RS ne morš enačit z kontrolo oblasti v Jugi.Lepo vas prosm
Šta ima




Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: Tito z gandjo - vaše mnenje?

OdgovorNapisal/-a Strom » 01 Jun 2005, 21:57

A pa ti veš da je blo med drugo svetovno vojno v Jugoslaviji več mrtvih v medsebojnih bitkah partizani vs ustaši,četniki,belogardisti kokr pa patizani vs Nemci, Italjani,Madžari,Bolgari,Romuni....tut tle se lahk zamisliš kok je blo potrebno umetnega "bratenja" po vojni.
Sicer je pa hitr Udba na prste stopla če se nis strinjov.
Šta ima








HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: Tito z gandjo - vaše mnenje?

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 02 Jun 2005, 11:14

Štromče a tisti famozni deseti brat je slučajno Slovenija, ker če
maš tak mišljenje, si krepko falil.

l.p.H.
Jebim ti signature too long

Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: Tito z gandjo - vaše mnenje?

OdgovorNapisal/-a Strom » 02 Jun 2005, 11:38

Štrom vs Stiks in Hector....ha ha

Ah boysa pozabmo za enkrat to temo, men se ne da več.Bomo kje v drugem postu nadaljeval k bo podobna tema.

SMRT FAŠIZMU SVOBODA NARODU

PS Hector: ne ni mišljena Slovenija, je pa mišljen folk k živi na račun drugih, ker mu država (oče) daje podporo da jih ima pod kontrolo in pri tem gazi drugačnomisleče sam da je na oblasti (oče).

PS Stiks: brat brata ne sovraž....dobra ja. Ne vem kok primerov ti lahk naštejem.....mmmmmmmmmmm....recmo ta: v našem bloku živi starejša gospa ki bo vsak cajt šla na oni svet...njeni "zlati" otroci pa sam čakajo da se bo stegnla in da bojo pokasiral njen premoženje btw pa med sabo tekmujejo kdo bo več pokasirov in pri uporablajo vse mogoče načine da jo našuntajo da prepiše premoženje na njih namest da bi delil z drugimi "zlatimi" brati in sestrami...tok o bratski ljubavi

Lep pozdrav boysa.

dost je blo
Šta ima









Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.